Як видалити екран завантаження.

Деяких користувачів не влаштовує поява екрану завантаження при вході в систему. Його можна легко прибрати, якщо відредагувати один системний файл. Часто цією можливістю користуються ті користувачі, які хочуть дізнатися, що ж відбувається з системою, коли з'являється екран завантаження.
Вам знадобиться
  • Редагування системних файлів.
Інструкція
1
Перед тим як приступити до редагування системних файлів, варто приділити деякий час для їх резервації. Іноді трапляється так, що під час редагування системних файлів в мережі може відбутися стрибок електроенергії або її повне відключення. Найчастіше редактори файлів, їх використовують, в цей момент виробляють збереження. Таким чином можна назавжди втратити ключ до завантаження системи.
2
Якщо ви не хочете стикатися з подібними випадками, рекомендується створювати резервні копії файлів. Це можна зробити різними способами. В одному випадку бажано просто скопіювати редагований файл в цю ж директорію, змінивши тільки назву. В іншому випадку бажано зробити копію файлу, зберігши його на змінному носії.
3
Для видалення екрану завантаження вам необхідно відредагувати Boot.ini, який знаходиться в кореневій директорії системного диска. В даному випадку кращим варіантом буде створення дубліката файлу, змінивши ім'я копії. Наприклад, для файлу Boot.ini є сенс створити копію з назвою Boot1.ini. Спочатку обидва файли повинні мати одне зміст, ви необхідно змінити файл Boot.ini.
4
Відкрийте "Мій комп'ютер», потім двічі клацніть по значку диска «С:». Для відображення прихованих файлів, яким є Boot.ini зверніться до верхнього меню «Сервис» і виберіть пункт «Властивості папки». У вікні, перейдіть до вкладки «Вид» і поставте позначку напроти пункту «Показувати приховані файли і папки», а навпроти «Приховувати захищені системні файли» позначку необхідно зняти. На що з'явилося попередження, дайте відповідь позитивно, потім натисніть кнопку «OK».
5
Створіть копію файлу, потім відкрийте оригінальну версію, з якою буде відбуватися завантаження. У вікні «Блокнота» або іншого текстового редактора знайдіть рядок, яка закінчується на вираженні/fastdetect.
6
Додайте до цього висловом через пробіл/SOS. Таким чином, закінчення рядка буде виглядати наступним чином:/fastdetect/SOS. Тепер натисніть кнопку «Зберегти» або натисніть клавіші Ctrl + S.
7
Перезавантажте комп'ютер, щоб побачити результат проведених дій. Замість екрану завантаження ви побачите протягом циклу операцій, про які ви навіть не здогадувалися. Для повернення екрану завантаження необхідно з файлу Boot.ini видалити значення/SOS або відновити перший варіант цього файлу.