Як знаходити спільну мову. Як знайти спільну мову з людьми.

Вмінню знаходити спільну мову з різними людьми можна при бажанні навчитися. Потрібно почати мислити особливим чином, вміти знаходити спільні теми, на які можна невимушено спілкуватися, відчувати настрій інших людей.
Вам знадобиться
  • 1. Власний шлях від замкнутості до активної життєвої позиції
  • 2. Позитивний тип мислення
  • 3. Сформовані життєві орієнтири
  • 4. Знайомства з людьми різних національностей і релігій
  • 5. Уміння відчувати людей з перших хвилин знайомства
Інструкція
1
Здатність знаходити спільну мову з людьми, які, як здається на перший погляд, не мають нічого спільного з нами, одним дана від природи, а іншим можна навчитися цієї важливої для життя навику. Адже погодьтеся, що навіть наші кращі друзі колись здавалися нам в тій чи іншій мірі незнайомими людьмі.Для початку прийміть тип мислення, який дозволяє легше знаходити спільну мову з іншими людьми. Будьте готові зосередитися на інших, цікавитися їх думками, потребами, надіями, радостями, печалями і т.д. Коротше кажучи, потрібно вийти зі свого світу, бути відкритим і доброзичливим.
2
Будьте готові взяти на себе ініціативу. Потрібно не боятися знайомитися з людьми першим. Не чекайте, що будуть створені якісь умови для того, щоб це відбулося, а вмійте створювати їх самі. Зверніть увагу, як легко і невимушено знайомляться один з одним діти.
3
Якщо ви хочете знайти спільну мову з незнайомою людиною, потрібно навчитися балансувати між умінням вислухати іншу людину і власної відкритістю. Висловлюйте свої думки, але при цьому вмійте чути іншу людину.
4
Вчіться бачити добро у кожному людині. Не дивіться на його колір шкіри, соціальний статус і т.д. Дійсне скарб в будь-якій людині - це володіння почуттям власної гідності і високими моральними якостями.
5
Говоріть з людиною на теми, які можуть вас об'єднати. Так, людей часто об'єднує минулий досвід або ж, навпаки, мрії, погляд на майбутнє. Крім того, завжди можна говорити про спорт, рідному місті, мовою, країні, культурі, звичаях і т.д. Людей також часто об'єднує робота, хобі, спільні друзі.
6
В будь-якій ситуації залишайтеся впевненим в собі, спокійним, відкритим. Будьте впевнені, що будь-яка людина буде радий познайомитися з вами. Всі люди різні, але і ця різниця деколи може об'єднувати. Вчіться відчувати інших людей, зв'язуватися з ними на емоційному рівні. Це також допоможе вам бути впевненим в будь-якій ситуації.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Qg9l-Wfuq-E
Зверніть увагу
Не переходьте грань між дружелюбністю і лестощами. Пам'ятайте, що подобатися всім неможливо. В будь-якій ситуації зберігайте почуття власної гідності.
Корисна порада
Управляйте своїми думками. Це перше, чого слід навчитися. Це вміння дозволить не тільки легко знаходити знайомих, але і жити легко і радісно.
Чому у деяких людей багато друзів, а в інших їх практично немає? Тому що в дружні переростають не всякі відносини, а тільки ті, які засновані на щирості, взаємоповазі, умінні прийти на допомогу в скрутну хвилину. Щоб мати багато друзів, потрібно вміти знаходити з людьми спільну мову .
Інструкція
1
Будьте щирі. Фальш і награність НЕ розташують до вас людей. Не намагайтеся здаватися друзям краще, ніж ви є насправді. При ближчому спілкуванні все, що ви намагаєтеся приховати і прикрасити, випливе назовні. Щирість і натуральність притягує людей.
2
Частіше звертайтеся до нових друзями по імені. Вченими доведено, що звуки власного імені викликають у людини позитивні емоції на підсвідомому рівні.
3
Будьте ввічливі. Чи не висміюйте одного, особливо при людях. Добрий гумор може допомогти швидше знайти спільну мову з людиною, тоді як їдкі підколки та зауваження можуть зіпсувати навіть найтепліші дружні стосунки.
4
Не заздріть друзям. Заздрість - чорне почуття, роз'їдаюче людину зсередини. Дуже часто заздрість виникає незалежно від вашої волі. Позбавляйтеся від цього почуття. Заздрити комусь - це безглуздо, тим більше - друзям. У кожної людини бувають і злети, і падіння. Якщо гарненько подумати, то у вашому житті теж є багато прекрасних і радісних моментів, яким можна позаздрити.
5
Проявляйте щирий інтерес до життя друга, цікавтеся його проблемами, здоров'ям його близьких. Так людина знатиме, що він вам доріг і цікавий.
6
Умійте слухати. Коли у людини виникають проблеми, йому необхідно виговоритися близькому другу. Слухати потрібно, не перебиваючи і не вставляючи своїх зауважень. Коли людина висловився, можете підтримати його теплими словами чи обдуманим радою.
7
Друг пізнається в біді, тому у важкій життєвій ситуації ви повинні підставити дорогому для вас людині дружнє плече. Не відмовляйте в допомозі, якщо в силах її надати.
8
Покажіть новому знайомому, що ви дорожите дружбою з ним. Знайти спільну мову буде легко, якщо потенційний друг побачить, що важливий для вас.
9
Шукайте спільні інтереси з друзями, проводите в їх компанії більше часу. Тоді дружба буде міцною, а проблема спілкування зникне сама собою.