Як заточити ножі для шведського льодобура.

Кожен любитель зимової риболовлі стикався з проблемою, коли льодоруб замість того, щоб розколоти лід, нерозумно стрибає на місці. І не завжди під рукою є кілька нових ножів або пристосувань для заточування. Ножі льодоруба можна заточити і в домашніх умовах.
Інструкція
1
На першому етапі ви повинні зрозуміти, з якої причини бур може не пробивати лід. * Занадто «крута» заточка, від чого бур в'язне в льоду. * Тупа ріжуча кромка від неякісної заточки. * Часта помилка - напівкругла заточка, від чого бур котиться по дузі. * «П'ятка» льодоруба знаходиться нижче ріжучої кромки.
2
Коли ви визначилися з проблемою, приступайте до роботи. Для якісної заточки потрібна струбцина, яка буде утримувати потрібний кут леза і зможе ходити вліво - вправо. Якщо струбцини немає, доведеться туго, оскільки розраховувати будете на точний окомір і координацію рухів. Але з часом прийде досвід.
3
Поставте нож скосом до наждак кромкою вгору, і, акуратно, здійснюємо заточку, не змінюючи заводського кута. Після цього, включаємо наждак, ставимо нож в позицію кромкою вгору і ведемо він одного кінця до іншого. Важливо зберегти первинний кут. Швидше за все, однією проводки ножа не вистачити, тому зробіть кілька проводок. Обробляйте обидва ножа, навіть якщо один з них не був затуплений.
4
В кінці відшліфуйте лезо на шліфувальному колі. Правда, деякі фахівці стверджують, що це зовсім не потрібна процедура. Ножі льодоруба і без шліфування відмінно служать рибалці, поки знову не потраплять на тверде чужорідне тіло.
Зверніть увагу
Важливо знати, що для заточення ніж має тільки одну площину. Якщо ви будете точити з обох сторін, це призведе до повної непрацездатності леза! Після процедури, спробуйте на палець бріткость ножа.
Корисна порада
Якщо ви спробуєте заточити ножі на рибалці, то у вас мало що вийде. Адже заточка допоможе тільки в тих випадках, коли дефекти незначні. Для якісної заточки ножів вам знадобиться наждак, діаметр якого не менше 15 сантиметрів, а також струбцина для кріплення ножів під різними кутами і ванночка, в якій можна охолоджувати ножі.