Як перевірити плазмовий телевізор. Як налаштувати плазмовий телевізор.

При покупці плазмового телевізора необхідно його як слід перевірити. Крім візуального аналізу стан телевізора існують і більш детальні методи оцінки його якості.
Вам знадобиться
  • - TFT Test;
  • - кабель HDMI-HDMI.
Інструкція
1
Природно, насамперед оціните зовнішній вигляд обраного телевізора. Переконайтеся у відсутності подряпин, вм'ятин та інших дефектів. Увімкніть телевізор і візуально оцініть якість зображення.
2
Тепер скористайтеся програмою TFT Test. Вона працює з операційними системами Windows, тому підключіть плазмовий телевізор до комп'ютера або ноутбука. Краще використовувати для цього цифрові канали, наприклад DVI або HDMI.
3
Після здійснення цього з'єднання відкрийте меню налаштувань телевізора і виберіть використовуваний порт джерелом прийому сигналу. Відкрийте настройки екрану на ноутбуці і виділіть графічне зображення телевізора. Активуйте параметр «Зробити цей екран основним». Запустіть програму TFT Test.
4
Оберіть використовувані дозвіл екрана телевізора, глибину кольору і частоту оновлення, наприклад 1366х768, 32 bit і 60 Hz. Натисніть на іконку «Зафарбований екран». Уважно вивчіть дисплей телевізора на предмет битих пікселів. Натисніть на клавіатурі стрілку «Направо», щоб змінити екрана. Деякі пікселі можуть некоректно працювати з певним кольором. Повторіть цей процес, вивчивши дисплей з усіма доступними квітами. Натисніть кнопку Esc для виходу з цього меню.
5
Тепер відкрийте меню «Сітка» і переконайтеся в тому, що екран поділений на рівні квадрати. Натисніть ліву кнопку миші, щоб змінити фон сітки. Аналогічну процедуру виконайте після відкриття меню «Окружності».
6
Клацніть по іконці «Рухомий квадрат». Вивчіть дані, які відображаються в лівому верхньому кутку. Переконайтеся в тому, що дисплей підтримує постійну частоту оновлення екрану. З'ясуйте затримку виведення зображення.
7
Виконайте такий же аналіз стану телевізора, відкривши меню «Рухомі лінії». Запустіть ролик високого дозволу і хорошої якості і оціните зображення, яке видається екраном телевізора.