Як підключити інтернет до комп'ютера через стільниковий.

Інтернет в житті людини відіграє важливу роль. Він використовується для роботи, спілкування, розваги. Існує безліч способів підключення інтернету до комп'ютера, один з яких полягає у використанні мобільного телефону.
Інструкція
1
Підключіть стільниковий телефон до комп'ютера. Для цього скористайтеся одним з таких засобів: usb-кабель, інфрачервоний порт, bluetooth-з'єднання. Після приєднання телефону система визначить підключення нового пристрою. Деякі моделі телефонів при підключенні до комп'ютера видають запит на тип підключення: як модем або як пристрій зберігання інформації. Виберіть необхідний варіант.
2
Після цього встановіть драйвер, який дозволить використовувати телефон як модем. Як правило, він знаходиться на компакт-диску, що поставляються в комплекті з самим телефоном. Якщо з якоїсь причини диска або драйвера немає - скачайте його з офіційного сайту виробника. Для цього запустіть інтернет-браузер, перейдіть на сайт виробника, в списку продуктів виберіть необхідну модель телефону, після чого натисніть на лінк скачування драйвера. Після його установки перезавантажте комп'ютер.
3
Перевірте правильність роботи телефону як модему. Виберіть «Пуск» -> «Панель управління» -> «Телефон і модем». Вкажіть код міста і відкрийте вкладку «Модеми». Якщо в списку є ваш телефон - драйвер встановлений правильно. Якщо ні - повторіть процедуру з його встановлення.
4
У цій же вкладці виберіть модем і клікніть по кнопці «Властивості». Відкрийте вкладку «Діагностика» і виберіть «Опитати модем». Якщо результату не було - швидше за все, встановлений в системі інший модем заважає роботі. За допомогою налаштувань підключіть його до COM-порту, порядковий номер якого буде більше, ніж номер COM-порту телефонного модема.
5
Створіть підключення для доступу в інтернет. Виберіть «Пуск» -> «Підключення» -> «Відобразити всі підключення». Виберіть пункт «Створення нового підключення», далі «Підключитися до інтернету», «Встановити підключення вручну», «Через звичайний модем». Виберіть у списку телефонний модем. Задайте довільне ім'я постачальника послуг, в якості номера вкажіть * 99 # або * 99 *** 1 #. Ім'я та пароль для кожного мобільного оператора свої - як правило, вони збігаються з назвою оператора. Наприклад, beeline, mts і т.п. Далі натисніть «Готово». За допомогою створеного підключення можна здійснювати доступ в інтернет.