Як лікувати деформацію грудної клітки.

Деформація грудної клітки може бути двох видів: вродженої лійкоподібної і килевидной. Найчастіше ці деформації зустрічаються у дітей, яким притаманне астенічний розвиток. При цьому хвороба прогресує в міру поступового зростання дитячого організму і викликає помітний косметичний дефект виду передньої стінки грудей. Як правило, деформація грудної клітки може поєднуватися з викривленням хребта.
Інструкція
1
Пройдіть спостереження. За свідченнями лікаря призначається індивідуально вид лікування. При цьому консервативне лікування воронкоподібного зміни грудної клітки може включати в себе: лікувальну фізкультуру, масаж, плавання, дихальну гімнастику. Ці методи рідко допомагають досягти корекції самої деформації, в більшій частині вони сприяють поліпшенню функцій зовнішнього дихання та елементів серцево-судинної системи.
2
В рідкісних випадках застосовується спеціальний вакуумний дзвін. Даний метод розроблений для корекції деформації грудей німецьким інженером. Однак він не отримав достатньо широкого розповсюдження в усьому світі через велику громіздкість зовнішнього приладу-фіксатора, його досить тривалого використання, появи частих ускладнень у формі підшкірних гематом.
3
В свою чергу, при кілевіднимі викривленні грудної клітки на додаток до способів фізичної реабілітації застосовується вплив тиском на кіль спеціальними медичними блоками. Однак, вони також володіють багатьма недоліками, як і вакуумний дзвін.
4
Існують абсолютні та відносні показання до хірургічного втручання для лікування деформацій грудей. Відносним показанням служать деформації другого ступеня, які викликають лише косметичний дефект і ніяк не впливають на функціонування дихальної та серцево-судинної систем. При цьому абсолютним показанням служать деформації третього ступеня і більше, в рамках зацікавленості внутрішніх органів.
5
Основними завданнями хірургічного лікування воронкоподібного типу деформації грудей є корекція деформації (відновлення правильного положення ребер і грудини), а також утримання грудей у виправленому положенні за допомогою різних фіксаторів.
6
При передопераційному плануванні лікар повинен враховувати всі частини деформації, які потрібно усунути. Адже залишення без уваги, нехай навіть незначного елемента може привести до незадовільного косметичного результату. Елеваціонний торакопластіка - це операція збільшує як при лійкоподібної, так і при кили-вороночной деформації грудей обсяг плевральних порожнин.