Як зробити флеш курсори.

Іноді при перегляді сайтів в інтернеті можна звернути увагу на те, що зовнішній вигляд курсору змінюється. Такі курсори можна створити за допомогою флеш-редакторів самостійно. Тоді його вигляд при попаданні на вашу сторінку буде змінюватися.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - навички роботи з редакторами флеш.
Інструкція
1
Запустіть програму Flash MX, щоб приступити до створення власного курсора у флеш. Далі створіть новий кліп за допомогою комбінації клавіш Crtl + F8 або відповідної команди меню «Файл». Далі виконайте малюнок власного флеш-курсора. Переміститеся на головну сцену, додайте кліп з бібліотеки.
2
Клацніть за даним кліпу, натисніть клавіші Ctrl + I. У панелі, Instance введіть опцію Kursor в поле Name. Крок 2 Додайте в цей мувікліп наступних скрипт: onClipEvent (load) {Mouse.hide («Цей рядок призначена для приховування курсора»); startDrag (kursor, true) (Дана рядок прикріплює наш флеш-курсор до прихованого курсору миші ». Натисніть комбінацію клавіш Crtl + Enter, щоб перевірити, чи вдалося вам створити флеш-курсор.
3
Імпортуйте зображення для курсора, для цього виконайте натиснення клавіш Ctrl + R, наприклад, трикутник. Виділіть імпортоване зображення, щоб зробити з малюнка флеш-курсор і натисніть F8.
4
Перемістіть точку Registration вліво і вгору. Як ім'я пропишіть cursor_mc. Далі додайте новий шар, натисніть на кнопку F9. Точку встановіть вліво і вгору. Перегляньте отриманий результат за допомогою комбінації кнопок Crtl + Enter.
5
Зробіть шлейф для флеш-курсора. Для цього відкрийте бібліотеку за допомогою комбінації клавіш Ctrl + L, клацніть по курсору правою кнопкою миші. Далі виберіть з контекстного меню пункт Linkage. Встановіть прапорець у команді Export for ActionScript. Далі перейдіть в рядок Identifier і впишіть Cursor.
6
Далі додайте до існуючого коду скрипт, який розміщений за посиланням http://halyal.com/publ/2-1-0-53. Збережіть зміни. Исходник для створення власного курсора у флеш можна скачати за наступним посиланням http://halyal.com/Flash_uroki/cursor_as_3/CursorAS3.rar. Для прикріплення курсора до веб-сторінці пропишіть шлях до нього в таблиці стилів.