Як включити numpad на ноутбуці. де знаходиться numpad на ноутбуці apple.

Багато ноутбуки мають розширену клавіатуру, яка має також бічну частину. Однак це стосується далеко не до всіх моделей, не кажучи вже від нетбуках. Нові моделі передбачають наявність додаткових клавіш панелі numpad на пристроях з укороченими версіями клавіатури.
Інструкція
1
Переконайтеся, що ваша модель ноутбука містить додаткові функції введення чисел з клавіатури. Для цього введіть у пошуковику запит специфікації і потрібний параметр, який хочете дізнатися. Також зверніть увагу на наявність цифр на буквених кнопках клавіатури, зазвичай вони розташовані в правій її частині, проте все може залежати від моделі і виробника.
2
Якщо ваша модель ноутбука підтримує функцію включення numpad, знайдіть в лівому нижньому кутку клавішу Fn, зазвичай вона розташована поруч з Win. Це додаткова кнопка, яка у поєднанні з іншими, посилає комп'ютера команду про виконання тієї або іншої дії, наприклад, в деяких моделях ноутбуків, одночасне натискання Fn і клавіш зі стрілками вгору і вниз регулює рівень гучності звукового пристрою. Тут вона вам знадобиться для включення режиму numpad.
3
З'ясуйте, яка додаткова кнопка клавіатури в поєднанні з Fn включає потрібну вам функцію. Зазвичай у більшості моделей ноутбуків за це відповідає клавіша NumLk, яка знаходиться в правому верхньому кутку поряд з F12. Якщо у вас нетбук, ця клавіша може одночасно мати й іншу функцію, крім основної.
4
Натисніть одночасно Fn і Num Lk. Зверніть увагу, чи з'явилася на вашому екрані монітора піктограма зміни режиму введення. Спробуйте ввести декілька знаків з клавіатури в текстовий документ. При цьому користуйтеся клавішами, на яких разом з літерами розташовані цифри.
5
Вимкнення цього режиму проводите в тому ж порядку. Його включення зручно в основному для тих, хто звик грати в комп'ютерні ігри на повних клавіатурах. Також багато хто звик до використання NumPad на звичайних комп'ютерах та в інших цілях, тому більш нові моделі ноутбуків і нетбуків містять функцію підтримки даного режиму.
Зверніть увагу
Не забувайте перемикати режим назад.
Корисна порада
Користуйтеся кнопками numpad в іграх.