Як зняти барабан.

Необхідність зняти барабан зазвичай виникає в тому випадку, коли виходить з ладу гальмівний циліндр. На перший погляд, це завдання не представляє ніякої складності для бувалого автолюбителя, тому багато власників автомобілів воліють знімати барабан самостійно, не звертаючись в автосервіс.

Але іноді ця проста процедура перетворюється на каторгу - наприклад, нерідко бувають випадки, коли барабан попросту не знімається, незважаючи на всі зусилля, може навіть здатися, що він приварений до півосі. А матеріал барабана настільки крихкий, що не витримує сильного механічного впливу. Але не поспішайте впадати у відчай - справі можна допомогти, використовуючи деякі перевірені часом способи.

  1. Іноді рекомендують для того, щоб зняти гальмівний барабан, включити передачу, дати газ і відразу ж загальмувати. Але цей спосіб не підходить в тому випадку, коли гальмування не представляється можливим через несправність циліндра. Але вихід є: оскільки барабан утримується на півосі так міцно завдяки продуктам корозії, необхідно в першу чергу розірвати цю міцну зв'язок. Для цього необхідно розігріти барабан: виконаний з алюмінієвого сплаву, він володіє набагато більшим коефіцієнтом температурного розширення, ніж піввісь, виготовлена зі сталі.

    Нагрівати барабан слід рівномірно, тоді ризик його жолоблення буде зведений до мінімуму. Зазвичай достатньо просто обливати барабан дуже гарячою водою, або ж використовувати паяльну лампу. Нагріваючи барабан, намагайтеся періодично зрушувати його відносно півосі, не забуваючи захистити руки брезентовими рукавицями або ганчір'ям. Коли барабан нагріється до 120-150 градусів, у вас вийде його зняти.

  2. Вищеописаний спосіб відмінно підходить для тих випадків, коли ви маєте справу з власним автомобілем і не займаєтеся ремонтом машин професійно. Фахівцю такий підхід напевно здасться несерйозним. Якщо ви хочете швидко і без особливих клопотів зняти барабан, скористайтеся спеціальним обладнанням - наприклад, знімачем барабана.
Якісна установка кондиціонера дуже важлива. Але не менш важливою є також і процедура його демонтажу. Демонтаж необхідний при заміні старого кондиціонера на новий. Також кондиціонер демонтують, коли збираються переїхати в іншу квартиру.
Інструкція
1
Щоб демонтувати кондиціонер, скористайтеся послугами професіоналів, які зроблять це швидко і якісно і, зрозуміло, не безкоштовно. Якщо ви все-таки вперто хочете заощадити - спробуйте зняти кондиціонер самі. Головне в процесі демонтажу - виняток ймовірності попадання атмосферного повітря в блоки і запобігання виходу холодоагенту назовні. Якщо всередину потрапить повітря, а потім разом з ним і волога, труби усередині окислятся, що призведе до швидкої поломки кондиціонера.
2
Знайте також, що система кондиціонера перебуває під високим тиском в 8-15 атмосфер. Розгерметизація системи призведе до викиду струменя холодного газу при температурі 40оС. Потрапивши на шкіру, фреон викличе миттєве обмороження. А вже якщо кондиціонер знаходиться в такому місці, що без автовишки до нього не підібратися, тут вже краще точно викликати професіоналів.
3
Все ж, якщо ви впевнені в своїх силах і ознайомлені з усіма заходами безпеки, то ви можете спробувати зняти кондиціонер самі. Спочатку включіть обладнання на холод, після чого підключіть до нього манометр і закрийте порт з тонкою трубкою.
4
Щойно тиск всередині кондиціонера впаде до вакууму, швиденько закрийте порт з товстою трубкою, а потім вимкніть систему. Щоб компресор не спалити, робіть цю операцію тільки з манометром чітко по інструкції і не відміряйте час «на око». Потім зріжте трубки бокорезами (але не ножівкою!), Затисніть кінчики трубок плоскогубцями, щоб нічого не потрапило всередину трубок.
5
Тепер вимкніть живлення, від внутрішнього блоку від'єднайте дроти, зніміть внутрішній блок. Після цього від'єднайте дренаж, потім дроти з Міжблочні проводом. Далі до внутрішнього блоку прикрутите зрізані трубки, монтажну плату зніміть зі стіни, прикріпивши її до внутрішнього блоку. Ну і нарешті, відкрутіть від кронштейна кріплення, зніміть зовнішній блок і демонтуйте кронштейни. Це все.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vUIOsod1aKE