Як сплатити рахунок в скайпі.

Skype - популярний і зручний інструмент голосового зв'язку. Мабуть, жодна з аналогічних систем не може скласти гідну конкуренцію цій програмі. Для зв'язку комп'ютер-комп'ютер скайп абсолютно безкоштовний, але для дзвінків на телефони, як стаціонарні, так і мобільні, на вашому рахунку повинні бути гроші. Існує декілька різних способів оплати рахунків, починаючи від покупки ваучерів Skype, до поповнення за допомогою кредитних карток або sms-повідомлень з вашого мобільного телефону.
Інструкція
1
Запустіть програму подвійним клацанням по значку на робочому столі або з меню «Програми». Авторизуйтесь, тобто введіть ваш логін і пароль, якщо це буде потрібно. Навіть в тому випадку, якщо ви використовуєте опцію автоматичного входу, пізніше знадобиться ваш пароль для здійснення операцій з рахунком.
2
Натисніть лівою кнопкою миші напис Skype в лівій верхній частині вікна програми. Виберіть пункт меню «Рахунок», він третій за рахунком зверху вниз. Відкриється вікно, в якому буде потрібно ввести ваш пароль користувача.
3
Відкрийте програму WM Keeper Classic - це найвигідніший і простий спосіб внесення коштів для оплати рахунків комп'ютерної телефонного зв'язку, без додаткових комісій і переплати за смс-повідомлення. Авторизуйтесь, якщо це потрібно.
4
Запустіть браузер для перегляду сторінок інтернет. Введіть адресу офіційного сайту системи Скайп - http://www.skype.com. У верхній частині сторінки клацніть по посиланню «Вхід в Skype». Відкриється форма введення логіна і пароля, введіть їх і натисніть кнопку «Увійти».
5
Клацніть по посиланню «Поповнити рахунок» або «Внести гроші на рахунок». Відкриється сторінка, на якій введіть ваші ім'я, прізвище, адресу, і обов'язково вкажіть як країни «Росія». Клацніть по кнопці «Далі». Також на цій сторінці вкажіть суму оплати. Виробляється операція в WMR, аналогу російських рублів, але номінал вказується в доларах або євро.
6
Позначте підходящий вид оплати, тобто webmoney. Як альтернативу, можна вибрати яндекс-гроші, процедура для цих платіжних систем практично однакова. Проставте галочку про згоду з умовами сервісу та натисніть «Далі». Відкриється стандартна сторінка оплати якоїсь послуги через webmoney. Виберіть «Keeper Classic» навпроти напису «Тип кіпера», введіть захисний код з картинки і натисніть кнопку "Далі".
7
Підтвердіть операцію оплати рахунки і закрийте вікно з повідомленням про успішне здійсненні угоди. Якщо на вашому гаманці недостатньо коштів, поповнення рахунку буде скасовано, а ви побачите повідомлення про це. Поповніть ваш гаманець будь-яким зручним вам способом і повторіть дії.
8
Після проведення оплати перейдіть у вікно Skype з інформацією про стан рахунку. Ви побачите, що він поповнився на потрібну суму.