Як відрегулювати фари на Пежо.

Добре відрегульовані фари є запорукою ясною видимості на дорозі. Можна відвезти автомобіль Пежо на СТО або відрегулювати світло самостійно, так як особливої складності ця робота не представляє.
Вам знадобиться
  • - крейда;
  • - рівна вертикальна стіна;
  • - рулетка;
  • - рівний майданчик перед стіною, що вміщає автомобіль.
Інструкція
1
Відміряйте відстань в 5 метрів від переду машини, встановленої на майданчику, до стіни, використовуючи рулетку. Машину повністю розвантажите і заправте повністю паливний бак. В шинах перевірте тиск повітря, щоб воно відповідало стандартам, встановленим заводом-виробником. Далі покачайте автомобіль, спираючись на нього руками, для того, щоб деталі підвіски точно встановилися в знаходитись.
2
Увімкніть ближнє світло і закрийте щільним картоном одну з фар. На стіні відзначте крейдою центр падаючого променя. Цю ж операцію повторіть з наступного фарою. Далі з'єднайте точки на стіні прямою лінією. Під цією лінією накресліть ще дві прямі нижче першої на 12 см і 22 см. Врахуйте, що при правильному регулюванні верхня межа ближнього світла ні в якому разі не повинна зливатися з другої лінією. Якщо маються протитуманні фари, то стежте за тим, щоб верхня межа випромінювання не співпадала з третьою лінією.
3
Як тільки випаде можливість, то одразу ж перевірте фари і відрегулюйте їх за допомогою спеціальних оптичних приладів. Не нехтуйте цим, т.к. регулювання в домашніх умовах може мати деякі огріхи, яких ніколи не допустить точна оптика. Пам'ятайте, що відрегулювати за допомогою оптики фару ближнього світла, ви автоматично регулюєте фару дальнього світла. Така автоматичне регулювання дуже зручна для тих, хто ніколи до цього самостійно не займався подібними операціями.
Зверніть увагу
Перевіряючи акумулятор, будьте обережні, бо за нестачі заряду або при його надлишку, починається кипіння і вихлюпування електроліту, що може привести до травми.
Корисна порада
При тьмяному світлі перевірте термін експлуатації лампочок, а також стан акумулятора, так як не завжди винна неправильна настройка фар.