Як зібрати вертикальні жалюзі. Як зібрати жалюзі вертикальні.

На сьогоднішній день жалюзі є лідером продажів. Їх можна зустріти в офісах, кабінетах, в загальноосвітніх та медичних установах, житлових приміщеннях. Вертикальні жалюзі - це чудове рішення для приміщень з низькими стелями. Вони зорово змінюють простір, збільшуючи висоту стель.
Вам знадобиться
  • - дриль;
  • - молоток;
  • - шуруповерт;
  • - викрутки;
  • - ніж;
  • - кріплення;
  • - рулетка.
Інструкція
1
Вертикальні жалюзі мають масу переваг не тільки по дизайнерських якостям, а й по функціональності і простоті експлуатації. Ви зможете відносно легко зібрати їх вдома самостійно.
2
Уважно прочитайте інструкцію: вас повинна цікавити точна довжина ламелі без урахування кріплення. Візьміть рулетку і відміряйте висоту жалюзі, цей розмір відзначте прямо на стіні.
3
Зробіть позначки по ширині. Бажано, щоб карниз виходив за межі вікна на 5-10 см. Прослідкуйте, щоб карниз був розташований строго горизонтально. Для точності користуйтеся рівнем.
4
Візьміть кронштейн. Приставте його верхню частину до стіни і зробіть позначку. Просвердлите за допомогою дриля в стіні отвори, а потім вставте дюбелі, після - сорочку від дюбеля. Приставте кронштейн і саморізами закріпіть його. До кронштейнів прикріпіть карниз, який потрібно вставити до характерного клацання.
5
Розгорніть ламеледержателі так, щоб отвір було розташоване до вікна. Перевірте, щоб ламелі не знаходились під кутом, інакше коли будете збирати жалюзі, вони будуть перекошені і не зберуться в гармошку.
6
Вставте ламелі в ламеледержателі, прикріпивши до бігунка. Якщо у вас жалюзі з малюнком, то прикріплюйте їх у тій же послідовності, як вони знаходяться в рулоні. Внизу ламелі вставте важки (пластиночки) і прикріпіть ланцюжок.
7
Управляти ламелями (збирати їх в гармошку або навпаки закривати все вікно) будете ручкою управління, а ланцюжок служить для розвороту жалюзі і регулювання світлового потоку. У разі порушення в роботі жалюзі - це може бути незвичайне шум, неміцність тримачів і т.п. - Зверніться в сервісну службу або магазин, де ви придбали жалюзі.
Корисна порада
Коли будете збирати ламелі або навпаки розсовувати, переконайтеся, що вони розгорнуті до вікна ребром. Чи не сдвигайте ламелі в сторону, якщо жалюзі щільно закриті.
Все частіше для оформлення віконних прорізів жител і офісів ми використовуємо жалюзі . Вони прості у вжитку, не вимагають особливого догляду, довговічні. Жалюзі створюють в приміщенні атмосферу затишку і комфорту, захищають від цікавих поглядів. Такий вид оформлення підкреслить стильове рішення інтер'єру, до того ж не пропустить спекотні сонячні промені в кімнату, захистить оббивку меблів від сонця, і навіть допоможе заощадити електроенергію.
Вам знадобиться
  • олівець, рулетка, будівельний рівень, дриль, дюбелі, шурупи.
Інструкція
1
За своїм виглядом жалюзі бувають вертикальними і горизонтальними. За способом кріплення жалюзі можуть кріпитися всередині віконного або дверного отвору або зверху.
2
Акуратно розпакуйте жалюзі , перевірте комплектність упаковки, розкрутіть мотузку управління.
3
Приміряйте жалюзі за місцем установки. Намітьте олівцем отвори під кріплення кронштейнів. Простежте, щоб кронштейни не встановлювалися в місцях механізму жалюзі .
4
Перевірте горизонтальність жалюзі будівельним рівнем. Просвердлите в стінах отвори під кронштейни. Вставте дюбелі. Зміцніть кронштейни на стіні за допомогою шурупів.
5
Вставте верхній карниз в кронштейни. Поверніть всі засувки на карнизі вліво до упору.
6
Вставте прут управління в гачок поворотного механізма.Проверьте працездатність жалюзі шляхом їх відкривання і закривання.
7
Механізм управління горизонтальними жалюзі також буває і з тросом. Установка таких жалюзі відрізняється тим, що до установки карниза необхідно зібрати тросове пристосування з двох сторін карниза. Для цього треба закріпити трос на втулці і протягнути вільний кінець троса крізь пружини, отвори у верхньому карнизі, зібране полотно і нижній карниз. Потім карниз вставляють в кронштейни і повертають все втулки вліво до упору.