Як включити лог.

логами (походить від англ. Log-book) прийнято іменувати записи журналу (протоколу) подій, що створюються різними додатками в процесі функціонування. Лог являє собою текстовий файл, в якому подія відображається одним рядком із зазначенням часу і деякої додаткової інформації.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і введіть значення cmd у полі рядка пошуку для ініціації включення логів файрволу Windows (для Windows 7 і Windows Vista).
2
Викличте контекстне меню знайденого результату "Командний рядок» кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Запуск від імені адміністратора» (для Windows 7 і Windows Vista).
3
Введіть значення netsh firewall set logging maxfilesize = 10240 в текстовому полі інструменту «Командний рядок» і натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердження виконання команди визначення максимального розміру файлу логів (для Windows 7 і Windows Vista).
4
Використовуйте значення net firewall set logging connections = enable в текстовому полі командного рядка для проведення процедури включення логів з'єднань і натисніть клавішу Enter для підтвердження виконання команди (для Windows 7 і Windows Vista).
5
Завершіть роботу інструменту командного рядка і перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін (для Windows 7 і Windows Vista).
6
Розкрийте посилання Information Store Site Configuration в розділі Exchange Server Administrator для виконання операції включення логів в Exchange Server 5.5 і перейдіть на вкладку «Загальні» діалогового вікна програми.
7
Застосуйте прапорець на полі Enable message tracking і розкрийте посилання MTA Site Configuration подвійним кліком миші для проведення процедури дозволу ведення логів файлів MTA.
8
Перейдіть на вкладку «Загальні» діалогового вікна програми та застосуйте прапорець на полі Enable message tracking.
9
Розкрийте посилання Internet mail connector подвійним кліком миші і перейдіть на закладку Internet mail в діалоговому вікні програми.
10
Застосуйте прапорець на полі Enable message tracking і натисніть кнопку OK для застосування обраних змін.