Як відключити відладчик.

У певних ситуаціях може виникнути необхідність у відключенні відладчика ядра. Виконання цієї операції не може бути рекомендовано недосвідченим користувачам у зв'язку з потенційною загрозою стабільності операційної системи Microsoft Windows.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і введіть значення cmd у полі рядка пошуку для ініціації процедури відключення відладчика ядра.
2
Викличте контекстне меню знайденого інструменту «Командний рядок» кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Запуск від імені адміністратора».
3
Вкажіть значення Kdbgctrl.exe -d в текстове поле утиліти командного рядка для виконання відключення процедури налагодження ядра в поточному сеансі та натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердження виконання команди.
4
Використовуйте значення bcdedit/debug off в текстовому полі командного рядка для відключення процесу налагодження ядра процесора для всіх сеансів роботи в операційних системах Windows Vista і Windows 7 і виконан натискання функціональної клавіші Enter для підтвердження свого вибору.
5
Введіть значення dir/ASH в текстове поле командного рядка для виконання пошуку прихованого захищеного файлу boot.ini, що знаходиться на системному диску, для здійснення процедури відключення відладчика ядра для всіх сеансів у всіх більш ранніх версій операційної системи Microsoft Windows і відкрийте знайдений файл в додатку «Блокнот».
6
Проведіть видалення параметрів: -/debug; - debugport; -/baudrateі виконайте перезавантаження комп'ютера для застосування обраних змін.
7
Натисніть кнопку «Продовжити» в діалоговому вікні запиту при необхідності виконання операції налагодження ядра процесора системи і дочекайтеся завершення процедури.
8
Використовуйте команду gn в текстовому полі вікна програми «Отладчик ядра» при появі повідомлення про виниклу помилку User break exception (Int 3).
9
Використовуйте режим Debugging Mode при завантаженні комп'ютера в безпечному режимі для виконання включення служби відладчика ядра.
Корисна порада
Виконання деяких з перерахованих вище операцій передбачає наявність адміністраторського доступу до ресурсів системи.
Отладчик ядра являє собою спеціальне програмне забезпечення, яке працює на рівні ядра всієї операційної системи персонального комп'ютера. Під процесом «налагодження ядра операційної системи» розуміється процедура сканування різних помилок в ядрі системи. При роботі з Daemon Tools часто виникає помилка Initialization error ... Kernel debugger must be deactivated. Усунути її можна відключенням відладчика ядра.
Вам знадобиться
  • Права адміністратора.
Інструкція
1
Якщо дане попередження з'явилося в процесі установки додатка, необхідно вимкнути службу під назвою Machine debug manager. Для цього запустіть «Панель Управління» і зайдіть в старалася «Адміністрування». Далі натисніть на ярлик «Служби». Знайдіть у списку Machine Debug Manager. Клікніть по назві кнопкою миші і натисніть «Стоп».
2
Вимкніть процеси дебаггера в «Диспетчері завдань». Для цього клікніть правою кнопкою миші у вільній області та виберіть пункт «Диспетчер завдань». Можете натиснути комбінацію клавіш Alt + Ctrl + Delete. Перейдіть на вкладку «Процеси» і відключіть всі процеси mdm.exe, dumprep.exe і drwatson.exe. Якщо вам не зручно шукати їх у списку, натисніть вкладку "Ім'я образу», щоб список був відсортований по імені. Як правило, подібні операції здійснюються вручну, від імені адміністратора персонального комп'ютера.
3
Систему звітів про помилки також варто відключити, щоб запис налагоджувальної інформації була припинена. Для цього зайдіть в «Панель управління». Виберіть розділ «Система» і натисніть кнопку «Додатково». Далі клікніть по кнопці «Звіт про помилки». Встановіть прапорець поруч для пункту «Відключити звіт про помилки». Потім перейдіть у вкладку «Завантаження і відновлення» і зніміть прапорці поруч із пунктами «Відправити адміністративне сповіщення», а також «Записати подію в системний журнал».
4
Видаліть додаток Daemon Tools з автозапуску. Для цього натисніть кнопку «Пуск». Далі натисніть «Виконати» і введіть команду msconfig. Як тільки з'явиться системне вікно, зніміть прапорець поруч із додатком Daemon Tools. Під час установки програми відключіть антивірусне програмне забезпечення. При виникненні описаної помилки установку додатка слід запустити заново, після усунення всіх причин на персональному комп'ютері.