Як авторизувати комп'ютер.

Процес авторизації комп'ютера в програмі iTunes застосовується для визначення комп'ютерів, що мають право проводити синхронізацію даних, завантажувати придбані книги, музику і фільми після покупки в магазині додатки. Ця функція також дозволяє включати певні опції управління домашньою колекцією користувача.
Вам знадобиться
  • - iTunes
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт "Всі програми" для ініціації процедури авторизації комп'ютера.
2
Виберіть пункт iTunes і запустіть додаток.
3
Вкажіть пункт «Авторизувати цей комп'ютер» в меню «Магазин» верхній панелі інструментів вікна програми і введіть ідентифікатор Apple ID і свій пароль у відповідні поля вікна запиту.
4
Повторіть цей алгоритм дій для кожного облікового запису, що підлягає авторизації і завершите роботу програми iTunes.
5
Виберіть пункт «деавторізовать цей комп'ютер» і вкажіть свій ідентифікатор Apple IВ у відповідних полях вікна запиту при необхідності деавторізаціі обраної облікової записи або перейдіть в пункт iTunes Store у верхній панелі інструментів вікна програми для виконання деавторізаціі всіх комп'ютерів, пов'язаних з обраним ідентифікатором.
6
Вкажіть розділ «Акаунт» і використовуйте існуючі ідентифікатор та пароль у відповідних полях вікна запиту.
7
Повторіть натискання кнопки «Акаунт» для відображення даних ідентифікатора Apple ID на кнопці і повторіть введення необхідних відомостей.
8
Натисніть кнопку «Переглянути обліковий запис» і виконайте натиснення кнопки «деавторізовать все" в діалоговому вікні «Властивості облікового запису".
9
Використовуйте обліковий запис адміністратора комп'ютера для авторизації покупок, зроблених в магазині iTunes. Для цього виконайте вхід в систему через акаунт адміністратора і авторизуйтесь комп'ютер. Завершіть роботу програми iTunes і здійсните вихід із системи. Використовуйте аккаунт користувача для повторного входу і відтворення покупок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hDay-sVC5Dg
Зверніть увагу
Операція деавторізаціі всіх комп'ютерів, зареєстрованих на klby ідентифікатор Apple ID може бути виконана не більше двох разів на рік! Кнопка «деавторізовать все» стає активною тільки при наявності двох і більше авторизованих комп'ютерів.
Розробники комп'ютерних ігор хочуть знати, скільки людей зацікавилося їх продуктом. Визначити це легко, якщо ми говоримо про версії коробочки: немає нічого простіше, ніж порахувати, скільки примірників продано. Але якщо продукт виданий тільки електронно і на безкоштовній основі, то єдиний спосіб підрахунку - авторизація продукту.
Інструкція
1
Не використовуйте телефонну активацію. Дана послуга була актуальна максимум до 2002 року і була остаточно витіснена приходом у повсякденне життя інтернету. Працювала вона таким чином: при реєстрації продукту ви могли вибрати пункт «я не маю підключення до інтернету». В такому випадку програма пропонувала телефонний номер, зателефонувавши за яким, можна було дізнатися код реєстрації.
2
Базовий тип активації сьогодні - автоматична. Купуючи ліцензійні версії таких продуктів, як Assassin's Creed II, ви погоджуєтеся на обов'язкову онлайн-активацію, без якої гра просто не буде працювати. Розробники роблять процес максимально зручним для геймера: клікаючи на ярлик запуску ви викликаєте той самий «інтернет-лаунчер», який налагодить з'єднання з сервером, активує гру (якщо ви запускаєте її вперше) і тільки після цього запустить продукт.
3
Активація може проходити через внутрішні сервіси. Наприклад, ігри з поміткою Games for Windows використовують єдиний сервіс Windows Live, який інтегрований в продукт і дозволяє провести онлайн-активацію гри через єдиний профіль користувача. Аналогічна система використовується в Steam з тією лише різницею, що там вона не інтегрована в середу, а є окремою програмою для ОС.
4
Активація може проходити через сайт розробника. В основному це стосується невеликих ігор, які розповсюджуються через інтернет та створених незалежними розробниками. Втім, можуть траплятися й серйозні проекти, такі як «Splinter Cell: Double Agent» або «Borderlands». Щоб провести таку авторизацію, в головному меню гри виберіть або відповідний пункт («реєстрація» або «активація продукту»), або вивчіть пункт «Мережева гра» (наприклад, у вищевказаному «Splinter Cell» активація продукту фактично була потрібна тільки для гри на офіційному сервері ). При натисканні кнопки гра згорнеться в трей і відкриє інтернет-браузер відразу на сторінці активації продукту. Вам знадобиться вказати ваші дані (ім'я, стать, вік тощо), а також серійний номер гри.