Як бути хорошим батьком.

Роль батька в сім'ї навряд чи може бути переоцінена. Батько в родині не тільки годувальник і годувальник, він також приклад для наслідування і зразок для майбутньої рольової моделі, для синів - тієї моделі, до якої вони прагнутимуть, а для дочок - тієї, яку вони шукатимуть. І в відповідальності батька майбутнє дітей, батько, як центральна фігура в сім'ї робить то вплив на розвиток дитини, від якого залежить, чи будуть щасливі його діти чи ні.
Вам знадобиться
  • - терпіння
  • - вільний час
  • - трохи акторської гри
  • - гарне почуття гумору
Інструкція
1
Живіть світом своєї дитини. Пам'ятайте: у його світі існує набагато менше речей, ніж у вашому, але це не означає, що до його світу потрібно ставитися з зневагою. Його цінності повинні стати вашими цінностями на той час, який ви перебуваєте з ним.
2
Розумійте логіку і спосіб мислення вашої дитини. По-справжньому розумійте, а не робіть вигляд, що зрозуміли. Прагнете до цього, не залишайте жодне питання без відповіді від того, що ви не зрозуміли навіщо і чому він говорить і питає.
3
Ставтеся до своєї дитини з повагою. Те, що він менше вас знає, аж ніяк не означає що він дурніший або не розуміє, бо дурний. Він не розуміє, тому що ви йому не пояснюєте! Намагайтеся висловлюватися його словами і цінностями, і запасіться терпінням: процес може бути довгим.
4
Навчіть дитину поважати чесність. І використовуйте це, добийтеся того, що він буде поважати вас за те, що ви з ним чесні і спілкуєтеся з ним на рівних. Справжнє виховання здійснюється не з позиції командира, а з позиції рівного, гідного поваги.
5
Частіше посміхайтеся своїй дитині. Незалежно від складності вашого життя, дитина часто не в силах зрозуміти всю повноту вашого дня, він, можливо, бачить вас всього три-чотири години на день, і саме цей час посмішка повинна якомога частіше з'являтися на вашому обличчі.
6
Заслужите довіру своєї дитини. Довго і детально обговорюйте з ним все, що його цікавить. Домігшись довіри, буде набагато простіше його контролювати - він буде сам усе розповідати, не доведеться його допитувати і випитувати.
7
Як можна більше часу проводите зі своїми дітьми. Звідки вони ще дізнаються про світ, як не від вас? Від своїх однолітків? З телевізора та інтернету? Намагайтеся бути до них якомога ближче в той час, коли ви поруч.
8
Частіше телефонуйте їм просто запитати як у них справи. Їм приємно вашу увагу і ваша турбота, і вони будуть раді просто чути, що вам цікаво, як і що у них відбувається.
9
Знайдіть те, що йому цікаво - хобі, захоплення, надування мильних бульбашок - неважливо. Займайтеся його улюбленою справою разом з ним, наче для вас це така ж радість, як і для нього.
Зверніть увагу
Ніколи не сваріться зі своєю другою половиною і взагалі не допускайте конфліктних ситуацій яких скандалів і різких висловлювань, так само як і гучного голосу на очах у дитини.
Корисна порада
Як можна частіше підтримуйте свою дитину. Якщо ж щось погане дійсно відбулося, критика повинна бути конструктивною і дуже делікатною. Він повинен зрозуміти, що саме він неправильно зробив, а не те, що ви на нього гнівайтесь.