Як досягти мрії.

Без бажань і мрій життя може з легкістю звернутися в безрадісне поневіряння по безбарвним просторам одноманітного буття. Мрії окриляють, облагороджують, наповнюють наші життя емоційним різноманітністю. Але як бути, якщо мрія так і продовжує залишатися всього лише чимось нематеріальним?
Інструкція
1
Перше, що потрібно зробити - відобразити вашу мрію на папері. Коли ви думаєте про мрію, вона часто виглядає якоїсь абстракцією, а папір допоможе конкретизувати бажане.
2
Чи не квапте протягом часу. Вам необхідно зрозуміти: чим більше ваша мрія - тим більше часу потрібно на її реалізацію. Тому просто навчитеся чекати і не квапити події. Всьому свій час.
3
Одне вельми поширене марновірство свідчить: "Не можна нікому розповідати про свою мрію, інакше вона не збудеться." Дурниця !!! Про свою мрію слід говорити якомога частіше. Не просто говорити, а кричати привселюдно, на весь світ. Всколихніте енергію спільного очікування, вона ще нікому не завадила. Крім того, якщо про вашу мрію будуть поінформовані всі і вся - можливо, в натовпі знайдуться потрібні люди, які, бажаючи вам допомогти, або зовсім того не усвідомлюючи, вибудують для вас драбинку, по якій ви зможете підібратися до заповітного.
4
Ні в якому разі не можна смиренно сидіти, склавши руки, й безмовно чекати "манну з небес" або "чуда розмноження хліба"! Крім того, щоб постійно думати і кричати про вашу мрію, потрібно вживати якісь спроби наблизиться до неї. Шукайте додаткові можливості, знайомтеся з потрібними людьми. Завжди є, як мінімум, два виходи, а й і про вхід забувати теж не варто. Хочете, наприклад стати письменником - невпинно пробуйте ваше перо. Що, якщо через тиждень у вас з'явиться чудова можливість влитися в якесь авторське співдружність, а запропонувати буде абсолютно нічого? Мрієте бути популярним і затребуваним фотографом - знімайте! Не залишайте прагнення закарбувати все різноманіття, навколишнє вас, тут і зараз. Хто знає, може саме вам належить стати родоначальником нового напряму в фотомистецтві?!
5
Не змінюйте себе! Для виконання мрії вона повинна бути наізаветнейшей. Не можна мріяти сьогодні про одне, а завтра зовсім про інше. Хаос в ідеях і бажаннях не дозволяє всесвіту налаштуватися на належну хвилю, щоб налагодити контакт з вами і вашою мрією. Крім того, прихильність до конкретної мрії, якнайкраще, демонструє ваше величезне бажання її досягти.
6
Не зневіряйтеся! Якщо мрія не здійснилася сьогодні, не варто здаватися! Потрібно твердо вірити в те, що вона обов'язково стане вашою реальністю, можливо, вже завтра або на наступному тижні, але обов'язково! Ніщо настільки не віддалятися вас від вашого предмета мрій, як думка в дусі "моя мрія нереальна". Таким чином, ви, абсолютно не усвідомлюючи цього, своїми ж думками і словами, а може навіть і вчинками відганяєте своє щастя, постійно тримайте його на відстані від себе.
7
Чи не збивайтеся на ілюзії! Мрії мріями, вони необхідні, але не єдині. Не забувайте і про реальне життя, для якої характерні злети і падіння, світлі і темні моменти, радості та прикрощі. І ваша заповітна мрія покликана бути незгасним маяком в житті, але, не в якому разі, не її заміною!
8
Чи не ступайте "по головах"! Вчіться на досвіді інших, частина якого знайшла відображення в мудрості: "На чужому нещасті щастя не побудувати!" Здійснюючи сходження до храму мрії, постарайтеся не перешкодити тим, хто зустрінеться вам на його щаблях.
9
Частіше представляйте, що ви домоглися вашої мети. Самонавіювання - потужна зброя, так використовуйте його собі на благо, а не на шкоду! Примусьте ваша підсвідомість працювати на вас.