Як відформатувати новий вінчестер.

Установка нового вінчестера в конфігурацію вашого комп'ютера полягає не тільки в тому, щоб підключити його до системної плати, але і зробити так. Щоб система зуміла розпізнати це пристрої у вигляді носія інформації. Для цього вам потрібно відформатувати його.
Вам знадобиться
  • - викрутка для установки жорсткого диска в корпус.
Інструкція
1
Встановіть ваш новий вінчестер в корпус комп'ютера таким чином, щоб він потрапляв у зону вентиляції, це захистить його від сильного нагрівання і допоможе зберегти більш низьку температуру в системному блоці. З'єднайте його роз'єми шлейфами з материнської плати і блоку живлення. Закрийте кришку системного блоку, запустіть роботу комп'ютера.
2
При завантаженні системи натисніть клавішу, яка відповідає за вхід в БІОС, в більшості моделей материнських плат настільних комп'ютерів для цього використовується клавіша Delete, проте в нових версіях можуть зустрічатися і інші командні кнопки. Перегляньте в відкрилася програмі, чи відображається ваш новий вінчестер в списку конфігурації системи. Якщо так, значить, ви правильно виконали його установку.
3
Завершіть роботу в БІОС не зраджуючи ніяких параметрів, запустіть операційну систему. Відкрийте панель управління вашим комп'ютером, знайдіть там пункт «Адміністрування». Зайдіть в «Керування комп'ютером». У вас на екрані з'явиться невелике вікно, розділене на дві колонки, знайдіть у лівій "Керування дисками" і виділіть за допомогою кнопки миші.
4
Знайдіть там ваш новий вінчестер. Виконайте його форматування за допомогою спеціального меню. Також у цій програмі ви можете задати і мітку тому, розбивку диска на розділи, вибрати файлову систему. Найкраще виконайте форматування в файлової системі NTFS. На даний момент саме вона підтримує найбільш швидку роботу з файлами комп'ютера, що знаходяться на жорсткому диску.
5
Якщо буде потрібно, виконайте перезавантаження операційної системи. Після цього зайдіть в меню Мій комп'ютер ». Якщо в списку запам'ятовуючих пристроїв ви побачите ваш новий вінчестер і всі його розділи, значить ви все виконали правильно.
Зверніть увагу
Дотримуйтесь послідовність підключення шлейфів до системної плати.
Корисна порада
Виконайте розбивку вінчестера на томи перед початком роботи з ним.