Як підсилити сигнал wimax.

Wimax - це відносно нова технологія доступу до бездротового інтернету за допомогою пристроїв, що містять у своїй конфігурації модем спеціального типу. Часом буває так, що швидкість падає через слабкого сигналу антени. Ця проблема вирішувана.
Вам знадобиться
  • - додаткова антена для посилення якості сигналу або удленители для модему.
Інструкція
1
Спробуйте змінити своє місце розташування на більш відкриту місцевість. Відсутність фізичних перепон позитивно позначається при прийомі і передачі даних за допомогою Wimax. Також проблема може полягати в вашому знаходженні в так званих «мертвих зонах», де мережа просто недоступна. Також цілком можливе зниження якості прийому і передачі даних по мережі у великих будівлях і спорудах з товстими стінами.
2
Дізнайтеся, на яку відстань ви віддалені від точки доступу і, при можливості, скоротіть його. Таким чином, вашому пристрою буде набагато легше вловити сигнал джерела, і швидкість роботи в мережі помітно збільшиться. Однак такий варіант. природно, зручний далеко не для всіх.
3
У випадках, якщо у вашому місці проживання дуже слабкий сигнал Wimax, купите додаткове обладнання для збільшення сигналу. Всім відомо, що стіни і інші перешкоди заважають обміну інформацією, тому купите спеціальний подовжувач для вашого модема. При цьому врахуйте, щоб його довжина була достатньою, щоб розташувати модем поруч з вікном. Такі пристрої мають USB-інтерфейс і дуже прості у використанні.
4
Поміняйте своє обладнання на більш нове і потужне, також скористайтеся покупкою різних підсилювачів сигналів передачі даних по бездротових технологій. На даний момент лідируючим виробником таких пристроїв є Yota. Також ринок пропонує вам різні антени для автомобілів, щоб якість сигналу зберігалося в міру вашого переміщення.
5
Якщо ви часто помічаєте безпричинне зниження якості сигналу, зверніться в сервісний центр, можливо, ваше обладнання несправне. Також спробуйте перевстановити програмне забезпечення на вашому комп'ютері або з'ясувати, в чому ще може полягати проблема.
Зверніть увагу
Переконайтеся, що проблема саме з мережею, а не пристроєм прийому і передачі даних.
Корисна порада
Користуйтеся підсилювачами сигналу.