Як встановити смайлики в Агент.

Встановлення додаткових смайлів в агент потрібна для того, щоб розширити набір вже наявних. Більшість клієнтів ICQ підтримують завантаження нових елементів, і тому інсталяція смайлів не займе у вас занадто багато часу.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Дізнайтеся точну назву вашої програми і її версію. Це можна зробити, запустивши її і натиснувши кнопку перегляду відомостей про систему, або відкривши список встановлених додатків через меню «Пуск».
2
Виконайте пошук в інтернеті за запитом смайликів для саме вашої програми. Найкраще завантажуйте смайли з перевірених сайтів, оскільки багато з них можуть містити шкідливий код або віруси.
3
Разархівіруйте скачаний вами набір смайлів, який ви вибрали, якщо це потрібно. Якщо це звичайна папка з файлами зображень, скопіюйте всі її вміст за допомогою правої кнопки миші.
4
Переконайтеся попередньо, чи підтримує ваш клієнт смайли саме цього формату, оскільки деякі версії програм знаходяться лише звичайні статичні зображення як смайлів.
5
Якщо потрібно, завершите роботу ICQ. Відкрийте ваш локальний диск, зайдіть в директорію з назвою встановленого вами клієнта в Programm Files, знайдіть папку зі смайлами і вставте туди вміст завантаженої папки. Майте на увазі, що для деяких агентів є поділ директорій для анімованих смайлів і звичайних статичних.
6
Якщо ви скачали смайли не у вигляді папки з файлами зображень, а у вигляді інсталятора, то все набагато простіше - просто двічі клацніть по програмі правою кнопкою миші. Однак перш ніж запускати інсталятор смайлів, краще все перевірте програму антивірусом з оновленими базами і антітроянов.
7
Якщо погроз не знайдено, тоді просто встановіть додатковий набір смайлів, вказавши в установнику директорію знаходження вашої програми на жорсткому диску. Якщо потрібно перезапуск програми, виконайте потрібну дію.
8
Перевірте, чи правильно ви виконали установку. Для цього при запуску вашої програми відкрийте діалогове вікно і натисніть на піктограму, що відкриває контейнер зі смайлами.
Зверніть увагу
Деякі набори смайлів можуть бути призначені конкретно для певної версії програми.