Як додати місце на диск С.

Диск С є системним диском, на якому знаходиться операційна система і встановлені програми та ігри. В процесі роботи всі додатки створюють тимчасові файли, тому з часом вільне місце на ньому зменшується. Але є способи збільшення місця.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до інтернету.
Інструкція
1
Виконайте очистку диска С, для цього перейдіть в кореневу папку диска, клацніть по меню «Сервис», далі виберіть пункт «Властивості папки». Перейдіть у вкладку «Вид», встановіть прапорець біля опції «Показувати приховані і системні файли». Клацніть «Застосувати».
2
Далі перейдіть в папку C:/windows/temp, виділіть всі файли за допомогою комбінації клавіш Ctrl + A, далі натисніть клавіші Shift + Del, щоб очистити системний диск від тимчасових файлів. Аналогічно виконайте очистку папок C:/windows/pprefetch, а також C:/SystemVolumeInformation.
3
Очистіть диск С за допомогою програми ССleaner. Завантажити її можна з сайту офіційного виробника http://www.piriform.com/ccleaner. Встановіть та запустіть програму, щоб звільнити місце на системному диску. Виберіть меню «Очищення», встановіть прапорці біля типів тимчасових файлів, які необхідно видалити, далі клацніть по кнопці «Очищення».
4
Виконайте збільшення місця на диску С за рахунок інших дисків. Для цього вам знадобиться програма Acronis, яка дає можливість перерозподілу місця на дисках, форматування і створення нових розділів. Завантажити програму можна на сайті виробника додатки Acronis DiskDirectorSuite www.acronis.ru/homecomputing/products/diskdirector/.
5
Запустіть програму, виберіть автоматичний режим роботи, далі виберіть опцію «Збільшення дискового простору», у вікні, виберіть диск С :, клацніть «Далі». В наступному вікні виберіть диск, за рахунок якого ви хочете справити збільшення вільного місця на диску С.
6
Натисніть «Далі», виберіть потрібну кількість місця на диску, для цього просто перемістіть повзунок і перегляньте остаточний розмір системного диска. Клацніть по кнопці «Далі». На екрані з'явиться вікно, яке містить структуру дисків, змінену після обробки.
7
Клацніть «Завершити». Далі клацніть по малюнку прапора, щоб застосувати всі зміни. Після обробки необхідно перезавантажити комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.