Як видалити драйвер звукової карти. Як повністю видалити драйвер звуку ноутбука.

Видалення драйвера звукової карти потрібно або при некоректній роботі пристрою, або при його перевстановлення. Деінсталяція може відбуватися різними способами.
Інструкція
1
Якщо ви видаляєте драйвер у зв'язку з некоректною роботою аудіосистеми, переконайтеся, що поломка полягає саме в програмному забезпеченні. Для цього скористайтеся інший акустичною системою для відтворення звуку, наприклад, навушниками. Також спробуйте відтворити аудіофайл на іншому медіапрогравачів. Переконайтеся також у тому, що звукова карта правильно приєднана до відповідного роз'єму на материнській платі і знаходиться в робочому стані.
2
Знайдіть драйвер вашої звукової карти в списку встановлених програм, відкривши меню установки і видалення програм в панелі управління комп'ютером. Запишіть його назву. Це знадобиться вам у подальшому не тільки для видалення папок створених програмою, а й для пошуку іншого програмного забезпечення на заміну.
3
Виконайте видалення в поточному меню, при цьому, якщо система запропонує вибір варіанта деінсталяції, виберіть повний. При цьому втечуть всі призначені для користувача настройки драйвера звукової карти.
4
Виконайте перезавантаження комп'ютера. Відкрийте директорію Program Files на вашому локальному диску. Знайдіть у списку папку з назвою вашого драйвера пристрою, який ви переписали. Також папка миє бути названа відповідно імені виробника. Видаліть всі її вміст.
5
Якщо у вас вбудована в материнську плату звукова карта, знайдіть в меню установки і видалення програм її драйвер. Зазвичай після нього йде список програмного забезпечення тих пристроїв, які в неї інтегровані, там же повинен знаходитися і потрібний вам драйвер. Клацніть на його деінсталяції і також виберіть спосіб видалення програми.
6
На всякий випадок створіть контрольну точку відновлення системи до того, як вносити подібні зміни в роботу комп'ютера. Також зробіть це перед установкою нового драйвера.
Зверніть увагу
Використовуйте в роботі тільки драйвера, викачані з офіційного сайту.
Корисна порада
Виконуйте оновлення програмного забезпечення підтримки пристроїв.