Як увійти в біос на ноутбуці Compaq.

Вперше вийти в БІОС на новому ноутбуці - завдання далеко не з легких, враховуючи, що для різних моделей материнських плат є спеціальні комбінації для входу в дану програму.
Інструкція
1
Завершіть роботу операційної системи. Увімкніть комп'ютер заново, однак, коли він тільки почне завантажуватись і з'явиться чорне вікно з буквами і цифрами, скористайтеся клавішею Pause або комбінацією Fn + Pause. Це працює далеко не на всіх моделях ноутбуків, однак, варто спробувати. Якщо вікно завантаження призупинилося, зверніть увагу на текст "Press F1 to enter setup". Замість F1 може бути назва абсолютно будь клавіші. Це і буде команда для входу в БІОС на вашому комп'ютері.
2
Якщо у вас немає можливості переглянути цей текст, спробуйте використовувати різні комбінації. Зазвичай для Compaq підходять F2, F11, F9, Delete. Спробуйте і інші клавіші, можливо, ваша модель материнської плати є більш рідкісною, ніж попередні.
3
Спробуйте дізнатися потрібну вам інформацію в інтернеті. Для цього точно дізнайтеся модель вашої материнської плати, зайшовши в властивості меню «Мій комп'ютер». У вікні, виберіть вкладку «Обладнання» і натисніть на кнопку диспетчера пристроїв. Знайдіть серед них системну плату, зазвичай вона відображається на самому початку списку. Перепишіть її найменування з урахуванням збереження пунктуації.
4
Відкрийте браузер, введіть в пошуковому рядку назву моделі вашої материнської плати і перегляньте результати. Якщо не знайшлося потрібних, виконайте пошук з додаванням інших ключових слів. Також ви можете переглянути специфікацію вашої моделі ноутбука і за допомогою його маркування дістати потрібну інформацію, наприклад, на сайті виробника.
5
Якщо всі попередні дії не дали позитивного результату, спробуйте звернутися в службу технічної підтримки компанії HP. Фахівці повинні мати потрібну інформацію, враховуючи, що більшість моделей їх ноутбуків просто не містять інструкції до них в своїй комплектації.
Зверніть увагу
Будьте уважні при зміні параметрів БИОС.
Корисна порада
Читайте інструкції до материнських плат.