Як створити канал в тім Спіка.

Team Speak - це спеціальний додаток для створення голосових конференцій. Використовується в основному любителями мережевих комп'ютерних ігор для злагодженості дій в грі. Наприклад, власні канали в тімспіке створюють для ігор в Dota, Lineage, Warcraft і інших.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть сам додаток Teamspeak, щоб створити в ньому канал і отримати можливість спілкування з іншими користувачами. Щоб скачати програму, перейдіть в браузері за посиланням http://teamspeak.com/index.php?page=downloads&id=1a.
2
Далі встановіть програму на комп'ютер, для цього запустіть завантажений інсталяційний файл і дотримуйтесь вказівок програми установки. Для спілкування в даному додатку підключіть доступ до інтернету, а також мікрофон і звукове обладнання (навушники або колонки). Після завершення інсталяції програми можна приступати до створення власного каналу в Teamspeak.
3
Виконайте підключення до сервера Teamspeak, адреса сервера можна дізнатися на ігровому сайті. Запустіть додаток, виберіть опцію Connection - Connect. Далі клацніть правою кнопкою миші по пункту «Сервер», з контекстного меню виберіть команду «Додати сервер».
4
Далі вкажіть ім'я сервера, до якого ви хочете підключитися і створити власний канал тімспік. У верхньому меню клацніть команду Self - Register with server, заповніть реєстраційну форму. Далі перепідключитися до сервера.
5
Вкажіть необхідні настройки для підключення: назва, адреса сервера і ваш відображуваний нік. Далі клацніть по кнопці Connect. Ви побачите список каналів, а також користувачів на даних каналах. Кожен канал в Teamspeak зазвичай створюється певною командою, яким співтовариством (кланом). Користувачі одного каналу не чують того, що відбувається в іншому каналі, це як кімната для спілкування.
6
Щоб створити свій канал, клацніть правою кнопкою миші по імені сервера і виберіть опцію Create Channel. Далі заповніть наступні поля: ім'я каналу, тема, по необхідності встановіть пароль для входу на канал, кодек, коротке опис, також необхідно встановити кількість користувачів, максимально допустимих на каналі. Клацніть «ОК». Створення власного каналу тімспік завершено.