Як змінити зовнішність на фотографії. Як зміниться зовнішності.

Сучасні графічні редактори дозволяють виконати обробку фотографій і змінитися до невпізнання. Ви можете змінити колір очей, волосся, прибрати недоліки шкіри і фігури, додати аксесуари, замінити одяг і так далі.
Вам знадобиться
  • - навички роботи в Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Запустіть програму Adobe Photoshop, виконайте команду «Файл» - «Відкрити», щоб вибрати файл для зміни зовнішності на фотографії. Клацніть по кнопці «ОК». В палітрі шарів двічі клацніть по шару фону, щоб перетворити його в робочий.
2
Виконайте по необхідності обрізку фото. Далі перейдіть в меню «Зображення» - «Яскравість/контрастність» і наведіть повзунки в даному меню, щоб відрегулювати кольору фотографії.
3
Змініть колір очей на фото, для цього виберіть інструмент «Чарівна паличка», виконайте наближення таким чином, щоб очі були максимально видно. Клацніть за кольором чарівною паличкою, щоб виділити його.
4
Скопіюйте зіниці на новий шар за допомогою комбінації клавіш Ctrl + J. Далі виділіть створений шар з зіницями і натисніть клавіші Ctrl + B. На екрані з'явиться меню «Колірний баланс». Міняйте положення бігунків, щоб отримати бажаний колір очей.
5
Виберіть інструмент «Магнітне ласо», щоб змінити колір губ на фото. Виділіть губи з його допомогою, скопіюйте на новий шар виділену область. Аналогічно попередньому кроці змініть їх колір.
6
Змініть колір волосся за допомогою програми Photoshop. Виконайте злиття попередніх шарів, далі клацніть по команді Create new fill or adjustment layer в палітрі шарів. Виберіть у вікні рядок Color Balance. Далі підберіть потрібний колір.
7
Наведіть маркери у вікні, поки не виберете потрібний. Клацніть «ОК». Вся фотографія придбає вибраний відтінок. Встановіть колір переднього плану чорний, заповніть даними кольором маску шару. Далі змініть колір переднього плану, зробіть його білим. Виберіть інструмент «Пензель».
8
Прорисуйте волосся на фото, щоб забарвити пасма, зменшіть розмір кисті. Далі перейдіть в палітру шарів, зі списку Set the blending mode for the layer виберіть опцію Color, тут необхідно зменшити значення характеристики Opacity. Далі виконайте зведення шарів. Зміна зовнішності на фото завершено.
Зверніть увагу
Якщо ви задалися метою: хочу змінити зовнішність, то ми вам розповімо, як це зробити. Відразу ж хочемо сказати, що під зміною зовнішності, ми не маємо на увазі проведення будь-яких хірургічних операцій по зміні зовнішності. Всі викладені нами нижче способи є простими, безпечними і досить ефективними. Як змінити зовнішність до невпізнання.
Корисна порада
Як змінити свою зовнішність і добитися успіху. Як ви вже зрозуміли, зовнішність - це не тільки риси обличчя, фігура або зачіска. Це також і хода, постава, стиль одягу, міміка, макіяж, ну і звичайно вміння подати себе в суспільстві. Пропрацювавши над кожною складовою свого зовнішнього вигляду, ви зможете змінити свою зовнішність до невпізнання навіть за короткий термін.