Як вийти з безпечного режиму комп'ютера. Як перейти з безпечного режиму в обічній.

Безпечний режим Windows - це спеціальний режим запуску операційної системи, який відбувається з обмеженим набором драйверів і файлів. У цьому режимі не відбувається автозапуск програм, а використовується тільки базовий набір драйверів, без яких запуск ОС був би неможливий. Також він потрібен у тих випадках, коли в звичайному режимі система Windows не запускається. Але після того як ви виконали необхідні операції, потрібно вийти з безпечного режиму.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows.
Інструкція
1
Після завантаження в безпечному режимі з нього необхідно вийти. Перед тим як зробити це, перевірте, пророблені чи всі зміни, для яких завантажувався безпечний режим, щоб не повторювати все заново. На всяк випадок також вийміть з комп'ютера всі дискети та DVD-диски.
2
Після цього потрібно буде натиснути кнопку «Пуск» і послати комп'ютер на перезавантаження відповідною кнопкою. Ні в якому разі не вимикайте комп'ютер жорстко, виключенням живлення. Попередньо бажано закрити всі вікна.
3
Під час завантаження Windows, залежно від обставин завершення роботи, може з'явитися напис про вибір бажаного режиму завантаження операційної системи. Зазвичай це відбувається у випадку, якщо до цього некоректно була завершена робота ОС. Вибирайте звичайний режим завантаження і чекайте закінчення завантаження. Якщо робота ОС або комп'ютера була завершена коректно, відповідно до рекомендацій, описаними вище, то ніяких вікон не з'явиться, і відразу завантажиться Windows в звичайному режимі.
4
Інший спосіб виходу з безпечного режиму передбачає запуск кошти msconfig. Для цього в меню «Пуск> Виконати» наберіть msconfig, а у вікні на вкладці «Загальні» знайдіть і виберіть рядок, яка передбачає звичайний запуск операційної системи. Відзначте її. Далі перезавантажте ПК і працюйте в стандартному режимі.
Корисна порада
У разі необхідності повторного запуску безпечного режиму можна просто вибрати в налаштуванні системи на вкладці «Загальні» пункт, який відповідає за діагностичний запуск.На вкладці «Автозавантаження» також можна перевірити наявність програм, що запускаються при старті системи. І якщо потрібно, скасувати запуск тих програм, які вам не потрібні. Цей захід допоможе збільшити обсяг вільної оперативної пам'яті і продуктивність системи.