Як використовувати api.

Напевно кожен програміст зустрічався з API (application programming interface) або інтерфейсом програмування додатків. За своєю суттю він вдає із себе певні набори класів, функцій, констант, які надає програма, сервіс або операційна система. Використовується розробниками програмного забезпечення для написання різних програмних продуктів.
Інструкція
1
Використовуйте API соціальної мережі ВКонтакте для Flash додатків. Для того, що б скористатися інтерфейсом програмування даного сайту, скачайте файл під назвою APIConnection.zip зі сторінки, призначеної для розробників. Розпакуйте викачаний архів в папку з вихідними файлами додатку, який буде взаємодіяти з бібліотекою. Для того, щоб почати роботу з APIConnection підключіть до вашого проекту клас vk.APIConnection. Створіть екземпляр цього класу. Об'єкт flashVars є єдиним параметром його конструктора. Ось приклад ініціалізації програми: var flashVar: Object = stage.loaderInfo.parameters as Object; var VK: APIConnection = new APIConnection (flashVar);
2
Використовуйте API Google maps. Даний інтерфейс використовується для розміщення карт на своїй сторінці. Для початку роботи отримаєте ключ за адресою http://code.google.com/intl/ru/apis/maps/signup.htm. Надалі використовуйте його на своїй сторінці: Якщо ви хочете спробувати використання карти на localhost, то можна не вводити значення параметра {ваш ключ}. Підключіть API карт. Для цього введіть код, який наведено вище. Після цього вставте html-код:
Зверніть увагу - блок з id map всередині себе буде містити дані карт. Для виведення карти вставте JavaScript-код: function initialize () {//Ця функція буде викликатися при завантаженні сторінки. if (GBrowserIsCompatible ()) {//Перевірка чи сумісний браузер з картами var map = new GMap2 (document.getElementById ("map"));//Створення екземпляра класу карти, де map - це id блоку, в якому необхідно вивести встановлену карту. map.setCenter (new GLatLng (62.424198,25.962219), 15);//Установка координат карти. 15 - це масштаб карти. }} Обов'язково зверніть увагу на оголошення координат географічного об'єкта, для якого виводиться карта.