Як відключити плагін в Опері. opera заборонити плагін.

Модулі - це програми, створені на додаток до основного додатком, які забезпечують йому виконання тих чи інших функцій крім основної. Відключення плагінів відбувається трохи складніше, ніж їх установка.
Інструкція
1
Запустіть браузер. Відкрийте панель інструментів програми, зайдіть в швидкі налаштування. Зніміть позначку галочкою з пункту «Увімкнути плагіни». Цей варіант актуальний в тому випадку, якщо потрібно відключення всіх додаткових утиліт для програми. Можливо, деякі версії мають підтримку деактивації роботи окремих плагінів. Для цього ознайомтеся получше з інтерфейсом вашого браузера.
2
Відкрийте «Мій комп'ютер». Зайдіть на жорсткий диск, в якому зберігаються всі системні папки, знайдіть серед них ту, яка називається Program Files. Відображення цих папок може бути приховано системою для захисту вмісту, змініть цей параметр в діалоговому вікні, вибравши пункт «Завжди відображати ці файли».
3
У вас з'явиться великий перелік директорій з назвами, відповідними встановленими на ваш комп'ютер програмами, зайдіть в папку Opera. Серед усіх наявних вкладених папок знайдіть Program, відкрийте її і зайдіть далі в Plugins.
4
Дізнайтеся точне найменування плагіна, якого хочете відключити в Opera. Будьте уважні, оскільки назви багатьох з них можуть бути схожими. З директорії Plugins видаліть файл таким ім'ям. Зверніть увагу, що перед виконанням цієї операції браузер повинен бути закритий або робота з плагінами повинна бути відключена, інакше файл може бути задіяний в роботі і недоступний для здійснення операцій з ним.
5
Переконайтеся, що плагін надалі вам не знадобиться. На всякий випадок скопіюйте його в окрему папку на комп'ютері, щоб надалі скоротити час на його пошуки в інтернеті. Потім просто перемістіть його назад, якщо він вам потрібен буде надалі. Перед видаленням скопіюйте дані користувача, які використовували при роботі з ним, оскільки вони можуть бути загублені.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PUdrepysNqU
Зверніть увагу
Будьте уважні при видаленні тих чи інших плагінів, найкраще майте їх файли-установники на жорсткому диску.
Корисна порада
Не встановлюйте в ваш браузер не перевірені підозрілі додаткові програми.