Як оформити шкільний доповідь.

Учням шкіл, студентам часто доводиться писати різні роботи і готувати виступи. Це може бути як реферат, курсова, дипломна робота, так і просто повідомлення з певного питання. Доповідь зазвичай оформляють у довільній формі, але, тим не менш, є деякі вимоги, які необхідно враховувати.
Вам знадобиться
  • - навички роботи в програмі Word.
Інструкція
1
Запустіть програму MS Word, щоб оформити доповідь. Скопіюйте в документ текст своєї доповіді. Він повинен починатися зі вступу, в якому необхідно коротко описати зміст свого виступу, зацікавити слухача. Загальний обсяг тексту доповіді не повинен перевищувати п'яти друкованих сторінок А4 (розмір сторінки - 210 мм на 207 мм). Сюди також входять таблиці, рисунки, анотації, посилання.
2
Щоб встановити розмір аркуша, перейдіть в меню «Файл» - «Параметри сторінки», виберіть вкладку «Размер сторінки», встановіть А4. Далі перейдіть у вкладку «Поля» і встановіть наступні розміри полів для оформлення доповіді в електронному вигляді: ліве поле - 21 міліметр, верхнє і нижнє поле - по 20 міліметрів, праве поле - 21 міліметр. Клацніть по кнопці «Застосувати».
3
Введіть назву доповіді на першій сходинці листа. Виділіть його, встановіть розмір шрифту - 16 пт на панелі інструментів «Форматування» або в пункті меню «Формат» - «Шрифт».
4
Використовуйте комбінації клавіш для форматування тексту доповіді, зокрема його заголовка: Ctrl + B, щоб зробити текст напівжирним, і Shift + F3 для написання прописними буквами, Ctrl + E - встановити текст заголовка по центру. На наступному рядку введіть прізвище автора, використовуйте розмір шрифту 14 пт, ініціали повинні знаходитися після прізвища і відділятися від неї пропуском.
5
Виконайте оформлення тесту шкільного доповіді. Для цього використовуйте наступні параметри форматування: розмір шрифта - 14 пт (панель інструментів «Форматування», або «Формат» - «Шрифт»), міжрядковий інтервал - одинарний («Формат» - «Абзац»).
6
Вводите формули за допомогою вбудованого редактора Equation. При додаванні таблиць назва вводиться перед ними. Якщо в вашій доповіді присутні малюнки, їх необхідно підписувати знизу по центру. Сам малюнок теж повинен розташовуватися по центру.
7
Розташуйте на останньому аркуші список літератури. Встановіть автоматичну нумерацію списку за допомогою кнопки на панелі інструментів «Форматування» або команди «Формат» - «Список». Виконайте сортування списку за алфавітом за допомогою відповідної кнопки на панелі інструментів «Стандартна».
8
Посилання на літературу додайте в текст доповіді в квадратних дужках в форматі [1; c. 23-25], де 1 - номер книги зі списку, а 23-25 це номери сторінок, з яких взято матеріал.