Як бути цікавою людям.

Легкість в спілкуванні не завжди вроджена якість. Деякі його набувають роками. Не завжди потрібно бути в центрі уваги, але навчитися знаходити потрібні слова, зуміти передати свою думку іншим людям у зрозумілій і цікавою для них формі, та ще й з першої спроби завжди важливо. Щоб не робити своїх помилок і швидше навчитися бути цікавою іншим людям можна слідувати деяким радам.
Інструкція
1
Першою, ніж потрібно зайнятися - це тренуванням мови. Навіть якщо ви знаєте всі енциклопедії напам'ять, але при цьому не можете передати цю інформацію в зрозумілій формі, то всі ваші знання не варті і гроша в спілкуванні. Цьому вас намагалися навчити у школі на уроках літератури, риторики і російської мови. Якщо ви в школі не змогли придбати це вміння, спробуйте виконувати наступну вправу.
2
Візьміть книгу, або газету, прочитайте великий фрагмент статті або глави. Потім вголос чітко і голосно сформулюйте основну думку прочитаного. Робити це потрібно щодня і не по разу. Коли це стане не складно, починайте змагатися з самою собою на предмет часу на роздуми. Коли на це буде йти не більше 3 секунд - ви досягли результату і отримали нове вміння. Навіщо вам це потрібно? Уявіть, що під час розмови вам прийшла вдала думка, і ви можете блиснути дотепністю, але поки ви будете думати, як висловити цю думку, пройде вдалий момент. Навчившись формулювати думку, вичавлювати самий сік з неї, ви будете завжди актуальні і цікаві в розмові.
3
Відомо, що люди дуже не люблять критику, тому, якщо ви хочете, щоб людям завжди було з вами цікаво, не потрібно виливати на них одразу свою негативну оцінку. Замість того, щоб говорити про те, що вам не подобається, краще скажіть про те, що ви любите.
4
Під час розмови більше говорите не про себе, а про свого співрозмовника. Дивіться прямо в очі. Називайте його по імені, адже немає звуку солодший, ніж звук свого імені. Уважно слухаючи і ставлячи питання по ходу розмови. Якщо оповідач побачить, що ви зацікавлені в тому, щоб дізнатися те, що він хоче сказати, то і його інтерес буде зосереджений на вас.
5
От коли ви навчитеся володіти своєю мовою і увагою, тоді буде важливо багатство вашого внутрішнього світу. Чим різнобічне ваші інтереси, чим більше у вас захоплень, тим цікавіше буде людям з вами.