Як відполірувати срібло. чи можна відшліфувати срібне кільце.

З давніх часів срібло використовується для виготовлення ювелірних прикрас і домашнього начиння. Кожна господиня пишається тим, що має гарні столові прилади з срібла, але для того, щоб вони завжди були в хорошому стані, необхідно приділяти догляду за ними трохи часу і сил.
Вам знадобиться
  • - крем для полірування срібла;
  • - губка;
  • - папір або бавовняні рушники.
Інструкція
1
Перед початком роботи візьміть крем для полірування срібла, уважно прочитайте інструкцію до нього і намагайтеся дотримуватися всіх вимог, прописані в ній.
2
Підготуйте всі срібні прилади, які потрібно відполірувати і розставте їх біля раковини. Потім розстеліть бавовняні рушники або папір, щоб можна було розкласти на них посуд.
3
Сполосніть або вимийте кожен срібний столовий прилад гарячою водою, щоб змити пил. Після цього, поки срібло ще тепле, занурте м'яку ганчірочку або вологу губку в крем для полірування й швидкими рухами розмажте його по всій поверхні предмета. Намагайтеся, щоб шар крему був рівним. Акуратно протріть кожну область, поки предмет не почне блищати.
4
Якщо потрібно відполірувати срібні тарілки і страви, покрийте кремом спочатку внутрішню сторону, а вже потім переходите на більш тьмяну область. Після цього нанесіть рівний шар крему на зовнішню поверхню і повторіть процедуру. Промийте предмет теплою водою, так щоб на ньому не було залишків крему, і покладіть на бавовняний рушник.
5
Після виконаних операцій протріть предмети бавовняним рушником, щоб не залишилося розлучень. Винесіть їх на повітря і просушіть протягом декількох годин. Розставте срібло на місце, де воно зберігається і переконайтеся, що частини предметів не стикаються, так як вони можуть один одного подряпати.
Зверніть увагу
Не можна обполіскувати срібло в брудній або каламутній воді, так як воно може пожовтіти і назавжди втратити свій блиск. Процедуру полірування слід проводити за кілька тижнів до свята або іншого урочистої події. Срібло потребує полірування не частіше ніж 6 разів на рік. Цього цілком достатньо, щоб утримувати його в хорошому стані.
Корисна порада
Якщо срібний виріб має ніжки, то будьте обережні при поліровці його нижніх областей і намагайтеся не намочити їх під час миття. Якщо це все-таки відбулося, потрібно витерти предмет і покласти набік на кілька годин, щоб він висох. Якщо ви не збираєтеся використовувати прилади відразу після полірування, покладіть їх у фланелевий пакет, це допоможе утримувати срібло сяючим протягом тривалого періоду часу.