Як переробити світильники.

Зовнішній вигляд світильника поступово набридає його власнику. Зовсім не обов'язково міняти його на інший тільки з цієї причини. Адже дизайн світильника можна і переробити.
Інструкція
1
Перш, ніж здійснювати переробку світильника, розгляньте варіант його перестановки. Можна, наприклад, поміняти місцями бра в двох кімнатах. Це вже внесе зміну в обридлу обстановку.
2
Перед будь переробкою світильника обов'язково відключіть його від мережі. Якщо він підключений не шнуром, а проводами, прокладеними в стіні або стелі, перед їх від'єднанням вимкніть автомат. У кожному разі, обов'язково зніміть його зі стіни або стелі, а потім покладіть на стіл, на який попередньо постелена газета. Переробляти світильник на столі значно зручніше, ніж працювати над зміною його дизайну безпосередньо в місці установки.
3
Подумайте, що саме вам хотілося б змінити в зовнішньому вигляді освітлювального приладу. Найпростіше перефарбувати його непрозорі частини. Для цього закрийте липкою стрічкою всі деталі, які піддавати забарвлення не передбачається: прозорі ділянки абажура, патрон (попадання в який фарби неприпустимо). Лампи і суцільноскляні абажури тимчасово зніміть. Забарвлення здійснюйте пензлем або з балончика. Дайте фарбі повністю висохнути.
4
Робити прозорі або матові частини кольоровими не рекомендується. Це призведе до помітного зниження загального коефіцієнта корисної дії світильника. Замість цього при бажанні нанесіть на відповідні деталі освітлювального приладу рисунок тонкими і рідкісними лініями, майже не загороджували світло. Використовуйте для цього спеціальний фломастер, призначений для нанесення написів на оптичні диски.
5
Хороші результати дає заміна абажура. Можна мати декілька абажурів і в міру докучання міняти їх по колу. Вони можуть бути як готовими, так і саморобними, головне, щоб вони підходили до конструкції світильника і не могли загорітися від тепла лампи.
6
Сучасні джерела світла дозволяють за бажанням робити світло холодним або теплим. Для цього придбайте дві енергозберігаючі лампи відповідних відтінків. Ставте їх по черзі в міру докучання кольору кожної з них. У всіх випадках, якщо абажур виконаний з горючих матеріалів, застосування ламп розжарювання повністю виключіть. Але перед заміною таких ламп на енергозберігаючі поміняйте диммер на звичайний вимикач.
7
Урізноманітнити зовнішній вигляд освітлювального приладу можна за допомогою підвісок. Вони можуть бути виконані з широкої гами матеріалів: дерева, металу, пластмаси, скла, і т.п.
8
Не всяка переробка світильника полягає в зміні його дизайну. Вона може знадобитися і в тому випадку, якщо прилад має стан, близький до аварійного. Вчасно замінюйте в ньому перетершіеся шнури, розбиті вимикачі і патрони.