Як бути приємною людиною.

Читачам пропонується досить докладна інструкція, яка вчить триматися серед незнайомих людей, заводити знайомства з будь-якими людьми, бути завжди готовим до нового життєвого досвіду. У статті йдеться про деякі невербальних засобах спілкування, таких як жести, дотики, розташування співрозмовників.
Вам знадобиться
  • 1. Власний досвід
  • 2. Знання психології
  • 3. Знання правил етикету і доброго тону
  • 4. Знання невербальної мови
  • 5. Уміння виробляти приємне враження
Інструкція
1
В наш час дуже важливо бути приємною людиною для всіх - починаючи від прибиральника квартири і закінчуючи начальником фірми, де ми працюємо. Адже невідомо, які обставини можуть скластися в той чи інший момент нашого життя, і які люди можуть зіграти в ній головну роль. Для того щоб бути приємною людиною для різних людей, існують деякі правила, які потрібно намагатися дотримуватися скрізь і всегда.Еслі ви йдете на зустріч з людиною, яку ви побачите перший раз в житті, пам'ятайте, що перше враження - найголовніше. Необхідно відразу ж робити гарне враження. На першій зустрічі намагайтеся бути скоріше хорошим слухачем, ніж хорошим оратором. Візьміть за правило завжди бути в гарному настрої і частіше посміхатися. Це справляє сприятливе враження на інших людей.
2
Не варто недооцінювати невербальне спілкування. Під час рукостискання намагайтеся дивитися в очі іншій людині хоча б протягом 6 секунд. Рукостискання не повинне бути сильним. Найкраще підтримувати розслаблене вираз обличчя, посміхатися, нахилитися трохи вперед. Поважайте особистий простір іншої людини. Розмовляючи з людиною, не потрібно підходити до нього надто близько, якщо тільки це не ваш друг або близький родич. Намагайтеся не стояти в присутності сидячих людей. Людина, з якою ви хочете встановити контакт, може порахувати, що ви маєте намір домінувати в ваших стосунках, що багатьом може не сподобатися. Розмовляючи з іншою людиною, намагайтеся не торкатися до свого обличчя.
3
Пам'ятайте, що ваш зовнішній вигляд може вплинути на інших, як в позитивну, так і в негативну сторону. Намагайтеся працювати над своїм стилем. Зверніть увагу, як успішні люди використовують свій зовнішній вигляд і беріть з них приклад. Намагайтеся не носити окуляри з затемненими стеклами. Якщо ви хочете виглядати привітним і доброзичливим людиною, носіть невиделяющіеся на обличчі окуляри, а найкраще лінзи.
4
Нарешті, не забувайте про правила хорошого тону. Домовившись з іншою людиною про зустріч, намагайтеся не спізнюватися. Якщо ж затримка все ж відбулася, то у вас повинна бути поважна причина для цього. Намагайтеся не завантажувати іншої людини своїми різкими судженнями про той чи інший предмет.
Зверніть увагу
Щоб уникнути непотрібних ризиків, необхідно враховувати, що рукостискання в різних країнах прийнято здійснювати по-різному. Так, в мусульманських країнах неприпустимо рукостискання між чоловіком і жінкою.
Корисна порада
Крім усього іншого для того, щоб бути приємною людиною, потрібно, в першу чергу, бути добрим, чуйним, великодушним людиною. Ці якості цінуються всіма і у всі часи.