Як привчити дитину до горщика після підгузків.

Сучасні підгузки набагато полегшили догляд за немовлям, але кілька утруднили процес привчання до горщика. Однак рано чи пізно кожного малюка доведеться навчати самостійно ходити в туалет.
Інструкція
1
Придбайте дитині яскравий красивий пластиковий горщик - такий, щоб він привертав увагу. Не варто купувати горщики з музикою або іншими особливостями. Дитина не повинна сприймати його як іграшку. Для хлопчика підійде горщик, у якого передня частина трохи завищена. Малюкові повинно бути комфортно на ньому сидіти.
2
Садіть дитини спочатку пару раз в день на горщик на кілька хвилин, не знімаючи штанців для того, щоб малюк звик до нового предмета і у нього не виникло неприйняття від зіткнення з холодним сидінням горщика.
3
Розкажіть дитині, для чого потрібен горщик. Покажіть малюкові, як ви викидаєте брудний підгузник в горщик, коментуйте свої дії. Через тиждень саджайте дитину вже без підгузника. Але не квапте його і не лякайте. Протягом тижня дитина остаточно свикнется.
4
Садіть дитини на горщик кілька разів на день, намагаючись вловити моменти, коли він захоче в туалет. Уважно придивіться до свого малюка. Зазвичай в таких випадках діти перестають грати, завмирають, зосереджуються, тужаться. Висаджуйте на горщик після їжі, сну, прогулянки. Навчіть дитину самостійно знімати штанці або колготки.
5
Поставте горщик на видне і доступне для дитини місце. Поясніть малюкові, що він може сідати на горщик, коли йому це буде необхідно. Хваліть і заохочуйте самостійність малюка, але час від часу нагадуйте йому, що пора сходити в туалет.
6
Наберіться терпіння - процес привчання самостійно ходити в туалет тривалий, іноді він займає кілька місяців. Не сваріть малюка і не залякуйте в разі невдач. Якщо дитина вередує і відмовляється сідати на горщик, забудьте про навчання на деякий час, а потім знову почніть, враховуючи минулі помилки. Не змушуйте малюка сидіти на горщику насильно.