Як привчити собаку до прізвисько.

З самого першого дня, як щеня з'явився у вашому будинку, йому необхідно придумати кличку. Будь-яка собака привчається до неї досить швидко, за три або чотири дні перебування в будинку. Поставтеся до вибору клички серйозно. Ви будете часто звертатися до свого вихованця. Вам доведеться щогодини вимовляти його кличку, наприклад, під час дресирування, годування або прогулянки на вулиці.
Інструкція
1
Виберіть кличку, яка відповідає статтю цуценя і не викликає неприємних асоціацій. Благозвучність клички сподобається оточуючим, і викликатиме у них симпатію до собаки. Тому не придумуйте клички, що несуть у собі який-небудь негативний зміст. Вона повинна бути короткою і легко вимовної. Не варто використовувати людські імена, географічні назви або військові звання. Кличка повинна бути простою.
2
Вимовляєте кличку голосно і чітко, так, щоб собака розуміла, що звуть саме її. Повторюйте її періодично, навіть якщо немає необхідності кликати собаку. Як тільки щеня зверне на вас увагу і підбіжить до вас, заохотьте його за кмітливість, погладьте або почастуєте смачними ласощами. При цьому повторите кличку кілька раз.Перед тим, як годувати цуценя, підніміть його годівницю, покличте його, почекайте, поки він відгукнеться і підійде до вас, і лише після цього опускайте миску з кормом на підлогу. Повторіть кличку пару раз також під час годування щенка.Виработайте у цуценяти здатність негайно реагувати на заклик, навіть якщо він чимось сильно відвернений. Перед годуванням обов'язково почекайте, поки собака відвернеться від кісточки або іграшки, перестане спостерігати за кішкою і почує, що ви його звете. Годуєте щеняти тільки після того, як він сам зверне увагу на те, що господар його кличе до їжі.
3
Закріплюйте вироблений навик щодня. Заохочуйте цуценя і хваліть його кожного разу, коли він звертає увагу на те, що ви його звете, і підбігає до вас. Поступово скорочуйте кількість заохочувальних жестів. В майбутньому хвалити цуценя за те, що він відгукується на свою кличку, не буде необхідності. Тільки якщо надалі він раптом перестане реагувати на неї, можете на час повернутися до заохочувальних ласощів.
4
Щеня у віці трьох місяців зазвичай звикає до клички, тому вам залишається тільки закріпити й удосконалювати цей навик. З часом замінюйте заохочення у вигляді ласощів на усну похвалу, наприклад, вигуки «добре!» І «молодець!». Пам'ятайте, що цуценя має реагувати на свою кличку своєчасно. Якщо собака відгукується не відразу, значить, навичка ще не до кінця виработан.Усложняйте задачу щодо вдосконалення навику, кличте вихованця тоді, коли він чимось відвернений. Можете провести вправу в комплексі. Приміром, покличте свого вихованця, вимовивши кличку, подайте команду «до мене!» І потім «гуляй!». Але вимовляти ім'я собаки під час дресирування занадто часто не варто, інакше собака стане виконувати команду тільки в тому випадку, якщо команда поєднувалася з кличкою.