Як бути потрібним людям. цікаво, Як це - бути потрібною людиною.

Щоб стати потрібним людям, потрібно навчитися розбиратися в них. В їх потребах, бажаннях, передбачати їх поведінку, розуміти їх сильні і слабкі сторони, знаходити самі правильні підходи і в підсумку домагатися від них того, що, в кінцевому рахунку, потрібно вам.
Інструкція
1
Перед тим, як налагоджувати контакт з людиною, потрібно щоб ви були до цього готові. Якщо ви будете відлюдним, настороженим і недовірливим, то не зможете створити комфортне середовище навколо себе, в якій людям самим захочеться бути. Для створення комфорту потрібно лише потренуватися в створенні свого власного внутрішнього настрою. Поспостерігайте, до кого найчастіше тягнуться інші люди? До тих, хто випромінює світло і тепло. Уявіть, що у вас всередині спалахнуло маленький ліхтарик. Ви побачите, як навіть незнайомі люди відчують, що їм хочеться спілкуватися з вами, що з вами цікаво і безпечно. Це вже зніме настороженість між вами.
2
Однак, відкриваючи свій внутрішній світ і запрошуючи до спілкування, вчіться захищати його, щоб ваша відкритість і доброзичливість не викликали в інших бажання скористатися вами. Внутрішнє світло буде не тільки залучати людей, а й дозволить вам бути завжди в хорошому настрої і зберігати ясну голову, а значить, допоможе направляти спілкування з іншими людьми в потрібне русло.
3
Нехай ваш внутрішній світ буде в гармонії з вашими вчинками. Людей дуже складно обдурити і якщо у вас буде неузгоджене поведінку, вони просто не зможуть вам довіряти. Тому, перш, ніж переконати когось у правильності своїх думок і дій. Переконайте спочатку себе. Якщо ви щиро будете говорити про те, в чому переконані, ви станете займати лідерські позиції, і люди підуть за вами, тому що їм потрібно, щоб ними керували такі люди.
4
Увійдіть в становище іншої людини. Подивіться на ситуацію його очима. Люди володіють емпатією вміють вживатися в стан іншої людини, без праці встановлюють з ним глибокий контакт. Розуміючи почуття і переживання іншої людини, ви створите неповторну атмосферу взаєморозуміння, якої так деколи не вистачає.
5
Навчіться слухати інших людей. Причому не робити вигляд, що слухаєте, а дійсно з цікавістю слухати.
6
Стати тією людиною, на якого можна покластися. Все воліють мати справу тільки з надійними людьми. Надійна людина - це той, то пропонуючи якусь справу, викладає ситуацію чітко, розмовляє ввічливо, не говорить нічого, що може принизити або зачепити. Він не перебиває і уважно вислуховує своїх співрозмовників і приймає їх такими, які вони є.
7
Коли ви розвинете в собі такі якості, кожна людина, яка вас знає, захоче з вами спілкуватися, тому що ви станете для нього потрібною людиною.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=layTpanBL0I