Як зробити браузер за замовчуванням.

Ще кілька років тому великою кількістю браузерів користувалися лише веб-дизайнери та верстальники макетів, адже створюваний ними продукт повинен був однаково виглядати кожному браузері. Але зараз практично кожен користувач встановлює кілька інтернет-оглядачів, т.к. кожен з них в чомусь хороший.
Вам знадобиться
  • Установка браузера за замовчуванням.
Інструкція
1
Як показує практика, серед більшості використовуваних браузерів, користувач хоче зробити один найбільш важливим, виставивши його, як основну програму серед подібних. Дану операцію можна здійснити не лише за допомогою конкретного браузера, але і при редагуванні списку програм, яким присвоюються ярлики «За умовчанням».
2
Натисніть меню «Пуск» і виберіть пункт «Панель управління». Далі двічі клацніть на значку «Установка та видалення програм». У вікні, перейдіть на вкладку «Вибір програм за замовчуванням".
3
Після цього в правій частині вікна активуйте розділ «Інша» і виберіть відповідний вам браузер із запропонованих варіантів. Для збереження результатів проведених дій натисніть кнопку «ОК» в нижній частині вікна.
4
Opera. Для цього браузера натисніть верхнє меню «Інструменти» і виберіть пункт "Налаштування", потім перейдіть до вкладки «Додатково». У лівій частині виберіть підрозділ «Програми», в правій частині поставте відмітку напроти пункту «Перевіряти, що Opera - браузер за умовчанням».
5
Далі натисніть кнопку «Налаштування» і у вікні, поставте позначки навпроти пунктів http, https, ftp, mailto і т.д. Натисніть кнопку «ОК».
6
Mozilla Firefox. Тут необхідно натиснути верхнє меню "Налаштування" і вибрати пункт "Налаштування". У вікні, перейдіть до вкладки «Додатково» і у вкладенні «Загальні» натисніть «Перевірити зараз" і на що поступив питання відповісти позитивно, натиснувши кнопку «Так».
7
Internet Explorer. Натисніть меню «Сервис» і виберіть пункт «Властивості оглядача». Потім перейдіть до вкладки "Програми" і натисніть на кнопку «Використовувати за замовчуванням».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ssDxC8gytrA
Кожен вибирає зручний браузер під себе. І цілком можливо, що це буде не найпоширеніший Internet Explorer, а елегантний Opera, який можна зробити браузером за умовчанням.
Інструкція
1
Запустіть браузер. Відкрийте меню "Налаштування" (поєднання клавіш «Ctrl» і «F12»).
2
Перейдіть на вкладку «Розширені». В цьому вікні, ліворуч, нам потрібна вкладка «Програми». Відкрийте її.
3
Поставте галочку біля пункту «Перевіряти, що Opera - браузер за умовчанням».
4
Натисніть «ОК», тим самим зберігши зміни. Тепер сторінки інтернету будуть відкриватися браузером Opera.
5
Або відкрийте меню «Пуск», потім «Панель управління», посилання «Мережа та інтернет». Далі «Властивості оглядача». Переключіться на вкладку «Програми» і натисніть на кнопку «Поставити програми». Клікніть на посилання «Завдання використовуваних за замовчуванням програм». Виберіть «Opera Web brouser» і натисніть «Використовувати цю програму за замовчуванням». Натисніть «OK».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_rRRN9Yrnlk
Зверніть увагу
Нічого складного в цьому немає - для цього треба просто зробити наш оглядач браузером за умовчанням. Давайте далі розглянемо, як це зробити для кожного з чотирьох браузерів. - Отже, якщо наш улюблений браузер Google Chrome, то запускаємо його. Якщо ми запускаємо його вперше, то відразу ж побачимо всередині вікна потрібне нам пропозицію: Натиснувши кнопку Установити за умовчанням ми відразу ж досягнемо поставленої мети.
Корисна порада
Установка браузера за замовчуванням засобами Windows. В операційній системі Windows існує своєрідний редактор, що дозволяє міняти програми за замовчуванням для відкриття певних файлів або виконання тих чи інших завдань. У разі якщо нічого не станеться, виконайте операцію заново, але тільки виберіть будь-який інший оглядач зі списку і закрийте вікно. Далі повторіть перший крок (іноді буває, що Safari з першого разу не змінює настройки).