Як встановити програму на комунікатор.

Комунікатор являє собою персональний комп'ютер, плеєр і мобільний телефон, об'єднані в одному пристрої. Вони є одночасно і засобом зв'язку, і набором необхідних додаткових функцій.
Вам знадобиться
  • - комунікатор, підключений до ПК.
Інструкція
1
Визначтеся, за допомогою якого способу ви плануєте провести установку додатка на комунікатор. По-перше, можна виконати стандартну установку програми, шляхом запуску інсталяційного файлу, що має розширення exe на комп'ютері з використанням синхронізації. Другий спосіб - встановити з архіву без допомоги ПК. І, нарешті, можна встановити додаток на комунікатор, просто перенісши файли в його пам'ять.
2
Встановіть з'єднання комунікатора з комп'ютером, запустіть на ПК інсталяційний файл потрібної програми. На екрані з'явиться вікно, в якому необхідно підтвердити установку програми в пам'ять комунікатора. Клацніть «ОК», далі дочекайтеся, поки програма скопіює файли в пам'ять пристрою, а після цього почнеться установка на самому комунікаторі. Ця процедура не вимагає вашого втручання.
3
Встановіть програму на кишеньковий пристрій за допомогою перенесення файлів програми в пам'ять комунікатора. Розпакуйте файли програми на комп'ютері. Скопіюйте отриману папку в буфер обміну, підключіть пристрій до ПК, відкрийте папку в його пам'яті і вставте туди скопійований об'єкт. У наступному вікні натисніть на кнопку «ОК». Час копіювання буде залежати від розмірів файлу.
4
Далі відключіть пристрій від комп'ютера, перейдіть в папку, яку ви скопіювали. Знайдіть в ній файл з розширенням exе, клацніть по ньому. Створіть для нього ярлик і розмістіть на робочому столі пристрою.
5
Встановіть програму на комунікатор з допомогою архіву. Для цього скопіюйте інсталяційні файли програми на комунікатор, серед них знайдіть файл з розширенням * cab і клацніть по ньому.
6
Буде запущена програма установки, клацніть «Так», щоб почати інсталяцію. Далі вкажіть носій, куди буде встановлено додаток, і дочекайтеся закінчення процесу. Час установки буде залежати від розміру настановних файлів.
Різні кодеки і програми служать для правильної та стабільної роботи комп'ютерів. Як правило, всі програми, які потрібно встановити, йдуть у вигляді інсталяції, і більшість початківців користувачів не має поняття про те, як встановити інсталяцію з диска.
Інструкція
1
Увімкніть персональний комп'ютер або ноутбук, куди буде проводитися установка. Ваш ПК обов'язково повинен мати DVD-ROM або CD-ROM.
2
Візьміть диск, на якому містяться необхідні вам програми або кодеки, вставте в дисковод своєї машини. Дочекайтеся, поки система виявить і автоматично запустить диск. У разі якщо автоматичного запуску не відбулося, виконайте ряд наступних дій.
3
Відкрийте "Мій комп'ютер». Виберіть дисковод, клікнувши за вказаною диску подвійним клацанням лівої кнопки миші. Знайдіть відповідний розділ в меню. Зайдіть в потрібний розділ (офісні програми, мультимедіа, програми для інтернету та інші) .Виберіть необхідну для встановлення програму або кодек. Пам'ятайте, будь інсталяційний файл буде мати розширення «.exe».
4
Запустіть файл, клікнувши по ньому два рази лівою кнопкою миші або виділивши і натиснувши «enter». Автоматично шлях установки буде диск «С», ви можете змінити шлях, вказавши будь-який інший, однак не рекомендовано проводити встановлення програм на інші локальні диски, так як можлива їх неправильна робота в подальшому. Дочекайтеся завершення установки. Натисніть «ок» або «готово».
5
Перезавантажте систему. Після установки програми або кодека так само може бути вибір між «перезавантажити комп'ютер зараз» і «відкласти дію». У такому випадку необхідно поставити галочку в пункті «перезавантажити», оскільки саме після такої дії кодек або програма будуть повноцінно працювати на вашій машині.
6
Якщо з якоїсь причини встановити з диска не вдалося або необхідна програма там відсутня, ви завжди можете завантажити необхідний матеріал з Мережі і таким же чином встановити на свій ПК. Досить просто запустити інсталяційний файл, скачаний у вказане місце і виконати всі подальші дії за таким же принципом, як і при установці з диска. Не забудьте після установки перезавантажити ОС свого ПК.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7ujFp883ppk