Як змінити мову введення на клавіатурі. перевести клавіатуру маку.

Зміна мови введення на клавіатурі, перш за все, потрібна тим, хто за родом своєї діяльності змушений працювати з двома або більше мовами. Однак в число таких людей можуть входити не тільки перекладачі або письменники, але і користувачі, яким потрібно писати іноземні слова.
Інструкція
1
Перейдіть в меню «Пуск», натиснувши однойменну кнопку в лівій нижній частині екрана. У списку, виберіть опцію «Панель управління». У новому вікні ви побачите перед собою панель управління системними компонентами вашого комп'ютера. Далі знайдіть значок у вигляді глобуса. Переконайтеся в тому, що він називається «Мова і регіональні стандарти».
2
У новому вікні ви опинитеся на вкладці «Мова і регіональні стандарти». На ній можна зробити налаштування відображення системного часу, грошових одиниць і т.д. Зіставте необхідні стандарти з пропонованими в списку. Наприклад, якщо ви користуєтеся російською мовою, то, відповідно, вам краще вибрати параметр «Російський». Ви навіть можете вказати своє місце розташування, що, втім, ніяк не вплине на вашу роботу за ПК.
3
Перейдіть на вкладку «Мови» і використовуйте кнопку «Докладніше» для переходу в вікно «Мови та служби текстового вводу». Вам буде потрібно вкладка «Параметри»
4
Натисніть на кнопку «Додати» і в новому вікні виберіть потрібну мову, після чого вкажіть розкладку клавіатури та натисніть на кнопку «ОК». Переконайтеся в тому, що тепер в списку встановлених служб у вас з'явився ту мову, який ви вибирали раніше.
5
Встановіть та чи інша мова введення. Це дозволить вам здійснювати набагато менше перемикань з однієї мови на іншу. Для того щоб це зробити, перейдіть у вікно «Мови та служби текстового вводу». Використовуйте список «Мова вводу за замовчуванням» і в ньому оберіть мову. Натисніть на кнопку «Застосувати».
6
Перевірте, що все виконано вірно. Результатом вашої роботи повинен бути встановлений мова, яка тепер використовується системою за замовчуванням. Для того щоб перемикатися між мовами, використовуйте комбінацію клавіш, зазначену у вікні, що знаходиться за адресою: «Пуск» - «Панель управління» - «Мова і регіональні стандарти» - «Мови» - «Більше» - «Параметри» - «Параметри клавіатури ».