Як виправити звук.

Дуже поширена проблема в комп'ютері - несправності звукових пристроїв. Це може бути викликано різними факторами, і, щоб визначити, як надалі виправити неполадку зі звуком, вам потрібно буде дізнатися, до якого саме з пристроїв відноситься поломка.
Вам знадобиться
  • - додаткове відтворює пристрій для перевірки колонок або навушники.
Інструкція
1
Перевірте справність колонок. Для цього підключіть їх проведення до іншої звуковідтворювальної пристрою і увімкніть його. При цьому переконаєтеся, що звук не було вимкнено або не поставлений на мінімальний рівень гучності. Також ви можете скористатися підключенням навушників до звукової карти. Якщо проблем з відтворенням не виникає, підключіть колонки назад до звукової карти комп'ютера.
2
Спробуйте перевірити справність роботи програмного забезпечення для відтворення аудіофайлів. Для цього використовуйте один із них на кількох програвачах по черзі. Якщо є можливість, виберіть не один, а декілька файлів різного розширення, оскільки проблема може полягати саме в форматі запису. При цьому переконаєтеся, що звук на комп'ютері включений. Для цього клацніть двічі по відповідному значку на панелі програм, що працюють у фоновому режимі, і налаштуйте максимальний рівень гучності.
3
Якщо звук пристроїв і програвачів включений, а колонки знаходяться в робочому стані, спробуйте перевстановити драйвер звукового пристрою. Для цього подивіться в диспетчері обладнання модель вашої звукової карти, скачайте для неї оновлене програмне забезпечення, встановіть його, виконайте перезавантаження системи і перевірте результат.
4
Якщо не відбулося жодних змін, спробуйте з'ясувати справність звукового адаптера, замінивши його іншим або скориставшись вбудованим, якщо такий є на вашій материнській платі.
5
Спробуйте встановити на ваш комп'ютер додатковий набір кодеків для відтворення мультимедійних файлів. Для цих цілей підійде дистрибутивний пакет K-Lite codec Pack або аналогічний йому. Після їх установки спробуйте перезапустити систему і перевірити, чи зникла проблема відтворення звуку.
Зверніть увагу
Будьте уважні при визначенні несправності зі звуком.
Корисна порада
Найкраще перед заміною обладнання виконайте діагностику в сервісному центрі.