Як знайти трейдера.

Трейдер - це працівник брокерської фірми, який безпосередньо бере участь у біржовій торгівлі і займається купівлею-продажем цінних паперів. Синонімом трейдера є брокер. Фактично завдання трейдера полягає в тому, щоб з максимальною вигодою продати або купити ті чи інші цінні папери, тим самим збільшивши свій прибуток і прибуток свого клієнта.
Вам знадобиться
  • - диплом спеціаліста;
  • - сертифікат Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку;
  • - комп'ютер з інтернетом або спеціалізований каталог.
Інструкція
1
Щоб гідно грати на фондовому ринку, потрібно вміти розбиратися в тонкощах його роботи, котируванні акцій, одночасно утримуючи в пам'яті величезний обсяг інформації. Торговець цінними паперами, безумовно, повинен мати сталеві нерви, адже йому доводиться відповідати і розпоряджатися значними грошовими сумами. Але крім уміння тримати себе в руках, розсудливості та швидкості реакції, трейдеру також потрібні спеціальні знання.
2
Як правило, трейдерам стають випускники економічних і фінансових вузів. У дипломі майбутнього трейдера дуже бажана спеціалізація «ринок цінних паперів», «інвестиційне справа», «банківська справа», «біржова справа». Але крім теоретичної бази, непогано б перевірити вашого потенційного трейдера на наявність практичного досвіду, а також на володіння сертифікатом Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку.
3
Для його отримання майбутнього торговцю акціями необхідно мати кваліфікаційне посвідчення. Його трейдеру видає навчальний заклад, з якими ДКЦПФР уклала відповідний договір, після здачі кваліфікаційного іспиту на предмет фінансового моніторингу. Через кілька років кваліфікаційне посвідчення потрібно продовжувати, здаючи чергові іспити і підтверджуючи свій професіоналізм.
4
Не менш важливі й психологічні якості вашого трейдера. Він повинен бути стресостійким, комунікабельним, володіти високою швидкістю реакції, бути хорошим психологом, мати аналітичне мислення і математичний склад розуму. Знайти хорошого трейдера не так вже просто. Найлегше звернутися в брокерську контору чи агентство, де за певний відсоток і комісійні співробітники фірми займатимуться купівлею і продажем за ваші гроші різних цінних паперів.
5
Величезні можливості для пошуку трейдерів-професіоналів дає інтернет: у всесвітній павутині зараз є безліч спеціалізованих форумів та блогів, за допомогою яких можна зв'язатися з трейдерами і почати з ними співпрацю.