Як намалювати план ділянки.

Робити попередні розрахунки і складати проекти набагато простіше і зручніше на папері, ніж чим на самій ділянці. Намалювавши план вашої ділянки, вам буде легко виправити всі можливі помилки. А як слід креслити план садової ділянки? Є кілька нюансів.
Вам знадобиться
  • - вимірювальна стрічка (краще рулетка),
  • - металева лінійка (1,8 м),
  • - кілочки,
  • - міліметровий папір,
  • - планшет,
  • - олівці і гумку.
Інструкція
1
Чорновий варіант чертежаСделайте виміри основних елементів ділянки (доріжки, дерева і кущі, гараж і т.д.) і запишіть їх (не потрібно малювати на плані тих елементів, які вам не потрібні на новій ділянці). Наносите об'єкти на план, просто вимірявши відстань від них до меж ділянки під прямим кутом. Якщо ділянка непрямокутних, просто натягніть мотузку під прямими кутами до його сторонам і зробіть необхідні заміри. Запам'ятайте, що чорновий креслення повинен бути максимально простим, наносите на нього лише основні виміри.
2
Проміжний варіант чертежаЗдесь ви можете дати волю своїй уяві, просто втілюйте всі свої ідеї на ескізі (при цьому намагайтеся дотримуватися масштаб). Перенесіть перший начерк саду на креслярську папір або міліметровий папір (переважно). Таким чином ви зможете протяжність кордонів вашої ділянки, розміри всіх об'єктів і кількість будівельних матеріалів (цегла, кам'яні блоки). Намалюйте кордону майбутньої ділянки, будинок і все те, що ви хочете залишити від колишнього ділянки.
3
Якщо ділянка має невелику площу, ескіз можна малювати на стандартному аркуші паперу, якщо ділянка великий, то ескізи окремих частин малюйте на кількох аркушах, але зробіть загальний план на великому аркуші міліметрівки. Що стосується масштабу, то для невеликих ділянок підійде масштаб 1:50, для ділянок значних розмірів масштаб вибирайте 1: 100.
4
Перш ніж вам вдасться отримати остаточний варіант, швидше за все, доведеться намалювати не один і не два ескізи. Спробуйте використовувати кальку, наклавши її поверх основного плану і малювати на ній, так ви зможете пробувати різні варіанти, не псуючи при цьому сам план. Також спробуйте вирізати основні елементи (дотримуючись масштаб) і просто наведіть їх за планом, придумуючи нові комбінації. Однак після того як потрібне рішення буде знайдено, краще намалюйте всі об'єкти на плані, інакше загальне враження і цілісність ескізу може бути втрачена.