Як підключити кабель dvi.

Канал DVI призначений для передачі цифрового сигналу. Зазвичай його використовують для покдлюченія до стаціонарного комп'ютера моніторів, які підтримують високий дозвіл, або телевізорів.
Вам знадобиться
  • - кабель DVI.
Інструкція
1
Проблема в тому, що в конструкцію більшості сучасних телевізорів не включають порт DVI, тому що існує його новий аналог - роз'єм HDMI. На щастя, існують спеціальні кабелі, які являють собою перехідник DVI-HDMI. Придбайте такий кабель, якщо вам потрібно з'єднати HDMI і DVI порти.
2
Підключіть його до відеоадаптера комп'ютера і телевізора. Включіть обидва цих пристрою. Відкрийте меню налаштувань телевізора і перейдіть до пункту «Джерело сигналу». Виберіть той HDMI-роз'єм, до якого ви підключили кабель. Дочекайтеся завантаження операційної системи. Найімовірніше, на екрані телевізора відразу ж буде дублюватися зображення монітора.
3
Якщо ви хочете використовувати тільки телевізор, то просто відключіть монітор, від'єднавши відповідний кабель від відеокарти. Якщо ж вам потрібно одночасно працювати з двома екранами, то виконайте певні налаштування. У Windows Seven просто клікніть правою кнопкою миші по робочому столу і виберіть пункт «Дозвіл екрану».
4
У меню, виберіть символічне зображення потрібного екрану і активуйте функцію «Зробити цей дисплей основним». В даному випадку краще вибирати стандартний комп'ютерний монітор, тому що цей пристрій буде частіше використовуватися. Адже саме на ньому спочатку будуть відкриватися запущені програми.
5
Тепер активуйте параметр «Розширити цей екран». На вторинному дисплеї пропадуть всі ярлики і панель інструментів Windows. Налаштуйте розташування дисплеїв відносно один одного. Перемістіть вікно програми за кордону монітора, щоб воно відобразилося на екрані телевізора.
6
Якщо ви використовуєте канал DVI для підключення проектора, то виберіть пункт «Дублювати екрани». Це дозволить зовнішнього пристрою передавати картинку, що відображається на моніторі.