Як бути хорошими батьками.

Прагнення бути хорошим батьком похвально. Але при цьому не потрібно намагатися бути ідеальним батьком. Таких батьків просто не буває. Всі ми унікальні і підходи до виховання у нас різні. Але є декілька важливих моментів, які допоможуть вам стати дійсно хорошими батьками. Тут доведеться гарненько попрацювати над собою.
Інструкція
1
По-перше, приймайте своїх дітей повністю з усіма перевагами та недоліками. Навіть найменша дитина вже має якусь свою систему поглядів, у нього є свої інтереси і думки. А щоб їх зрозуміти, потрібно навчитися слухати і чути своїх дітей. Ставтеся до свого малюка як до особистості, і багато питань у вас відпадуть самі собою.
2
По-друге, підтримуйте інтереси дітей. Постарайтеся влізти в їх «шкуру». Якщо дитина в чомусь не згоден з вами, подумайте, чому він так вважає, і чи справді для нього це важливо.
3
По-третє, будьте опорою і надійним захистом своїх дітей. Дитині не просто освоювати цей новий для нього величезний світ, який далеко не завжди доброзичливий до нього. В вас він повинен знаходити тихий затишний куточок, в який завжди можна прийти і відчути себе в безпеці. Якщо ви будете світитися спокоєм і впевненістю, дитина знайде в вас потрібну тиху гавань.
4
По-четверте, дайте своєму малюкові свободу дій. Нещасний і та дитина, яку мама з татом дуже опікають, і та дитина, який наданий сам собі і позбавлений підтримки. Щоб навчитися деяким правилам безпеки, дитина сама повинна зробити деякі помилки. Щоб осягнути закон тяжіння, йому потрібно впасти. Звичайно, це не означає, що дитині можна дозволяти доторкатися до оголених проводів. Мова про розумної волі. Уміло направляйте свою дитину, але не ламайте його.
5
І наостанок, чи не корите себе за минулі промахи. Якщо ви до цього моменту виховували неправильно своєї дитини, цей час минув. Тепер головне не відступити від своєї мети стати хорошим батьком. Нехай виховання доставляє вам радість, а не розчарування.