Як зв'язати кавун.

В'язані фрукти можуть стати захоплюючою і розвиваючої іграшкою для дітей або просто елементом декору. Можна виготовити цілу корзинку різних фруктів, озброївшись гачком і пряжею. Одним з таких фруктів може бути часточка кавуна.
Вам знадобиться
  • - Пряжа "Ірис" червоного, рожевого (або білого), зеленого кольору
  • - Нитки чорного кольору
  • - Синтепон
  • - Гачок
Інструкція
1
Візьміть нитки червоного кольору, зв'яжіть ланцюжок з 4 повітряних петель і замкніть її в кільце. Потім пров'яжіть в колечко 6 стовпчиків без накиду, в наступному ряду 12 стовпчиків, у третьому - 18. Далі в'яжіть коло до потрібного розміру, рівномірно додаючи в кожному ряду по 6 стовпчиків без накиду. Останні два ряди пров'яжіть за тією ж схемою, але рожевими (або білими) нитками.
2
Зв'яжіть ланцюжок і повітряних петель, рівну по довжині половині кола червоною заготовки кавуна. Пров'яжіть 2 напівстопчиком, потім по всьому ланцюжку пров'яжіть стовпчики без накиду, дві останні петлі пров'яжіть з'єднувальними стовпчиками. Повторіть таким же чином кілька рядів. У результаті повинна вийти смужка з звуженими кінцями.
3
Складіть коло, пов'язаний з червоної пряжі, навпіл і пришийте по краю зелену смужку. Щоб в'язана часточка тримала форму, зшивайте деталі не потайним швом, а звичайним («назад голку»).
4
Наприкінці залиште невелику відстань незашітим і набийте часточку синтепоном. Не слід для набивання використовувати вату або поролон, так як тоді виріб вийде кострубатим. Набивайте не дуже щільно, інакше часточка вийде товстої і несхожою на рівно відрізаний шматок кавуна. Зашийте отвір до кінця.
5
Чорними нитками вишийте «насіння» з обох боків часточки. Використовуйте для цього муліне, той же "Ірис" або будь-яку схожу пряжу.
6
Щоб верхній край часточки був більш гострим і рівним, прошийте його швом «назад голку» червоною ниткою.
Зверніть увагу
В'яжіть якомога щільніше, щоб не було отворів, крізь які може бути видно синтепон.
Корисна порада
Якщо вам потрібна не м'яка іграшка, а декоративний елемент, перед пришиванням зеленої смужки з червоного колі вставте в заготовку два півкола з картону, що відповідають розмірам вашого виробу. У цьому випадку виріб буде тримати тверду форму.