Як дивитися DivX.

DivX - це спеціальний формат стиснення відеофайлів, який забезпечує максимально можливу якість зображення при відносно невеликих розмірах файлу відеозапису. Для читання таких файлів потрібні спеціальні програми.
Вам знадобиться
  • - DivX Player;
  • - набір кодеків.
Інструкція
1
Введіть у пошуковику назву програвача DivX-Player. Найкраще виконайте завантаження з офіційного сайту програми. Розархівуйте файл, якщо це необхідно. Перевірте його на наявність вірусів і шкідливого коду за допомогою спеціального програмного забезпечення, виконайте його установку відповідно до вказівок пунктів меню інсталятора.
2
Виконайте асоціацію форматів файлів, які надалі за замовчуванням будуть відкриватися в новій програмі. Для цього позначте у відповідному вікні етапу установки галочками потрібні вам розширення.
3
Найкраще виберіть всі розширення для відкриття цією програмою, якщо плануєте надалі використовувати DivX Player в якості постійного програми для перегляду і відкриття відеофайлів.
4
Якщо на ваш комп'ютер раніше не було встановлено програми кодеків, багато форматів відеозаписів просто не будуть відтворюватися, встановіть DivX Codec, яку також можна завантажити з офіційного сайту компанії-розробника.
5
При установці виберіть максимальний набір підтримуваних розширень. Після цього більшість відомих і поширених форматів запису відео будуть доступні на вашому комп'ютері. Це стосується також решти медіапрогравачів.
6
Також встановіть на свій комп'ютер K-Lite Codec Pack. Програма аналогічна попередньої, проте деякі її версії включають підтримку більш розширеного набору файлів.
7
Як і минулого разу при установці виберіть файли для асоціації з медапроігривателем Windows Classic, який встановлюється разом з кодеками. Не забудьте також відзначити найбільшу кількість підтримуваних форматів.
8
Для того щоб переглянути відеозапис DivX, відкрийте один з встановлених програвачів і за допомогою кнопки «Огляд» виберіть потрібну вам запис і додайте її в плейлист програми.
Зверніть увагу
Викачуйте програмне забезпечення лише з офіційних сайтів розробників.
Корисна порада
Користуйтеся спеціальними програвачами для відтворення відеозаписів.