Як перетворити відео в цифру.

Якщо ви вирішили зайнятися перезаписью відеокасет на диски або жорсткий диск комп'ютера, то можна це зробити в домашніх умовах з використанням безкоштовних додатків. Також врахуйте, що якість запису на відеокасетах з часом втрачається, тому чим швидше ви оціфруете відео, тим краще.
Вам знадобиться
  • - відеокарта з вхідним відео;
  • - не менше 3 Гб вільного місця на жорсткому диску;
  • - звукова карта;
  • - програма VirtualDub.
Інструкція
1
Підключіть відеокамеру до виходу відеокарти, щоб почати оцифровку відео. Аудіокабель підключіть до звукової карти. Перейдіть в «Панель управління», далі виберіть настройки звуку і опцію «Апаратне прискорення», встановіть якість вибірки для програвання і запису звуку на максимальне значення. Клацніть кнопку Advanced, перейдіть у вкладку Performance, встановіть покажчик у крайню праву позицію. Ті ж дії зробіть з Sound Recording.
2
Відкрийте програму VirtualDub, встановіть настройки захоплення відео з касети. Натисніть клавішу F9, встановіть прапорець в опції Capture audio, встановіть кількість кадрів в секунду - 25. Значення параметра Audio buffer size встановіть 10240 байт.
3
Далі перейдіть в меню Capture/Preferences, виберіть пристрій для відеозахвату, також вкажіть, куди буде записаний файл після оцифровки відеозапису. Бажано писати файл на чистий розділ, відформатований в NTFS. В імені папки повинні бути тільки англійські символи.
4
При необхідності задайте умови, при яких захоплення буде припинений: наприклад, розмір файлу, або час запису, вільне місце на диску, перевищення певного відсотка втрачених кадрів. Зробити це можна в меню Capture/Stop Conditions.
5
Перейдіть в меню Audio/Compression, виберіть кодеки стиснення звуку, або налаштуйте звук без стиснення. Виберіть формат PCM, 16 біт. Для настройки захоплення відео перейдіть в меню Video/Format. У лівому меню встановіть дозвіл відеопотоку, а в правому - глибину кольору і тип компресії.
6
Використовуйте формат YUY2. Також виберіть кодек для компресії відео. Коли настройки встановлені, натисніть клавішу F6 і через кілька секунд запустіть програвання відео на камері. Праворуч в програмі буде показана інформація про процес захоплення. Після закінчення відеозапису клацніть Esc, і ви отримаєте оцифрованную відеозапис.