Як включити праву клавіатуру. Як налаштувати праву клавіатуру цифр.

Num Pad, або, як її ще називають, права (цифрова) клавіатура безсумнівно дуже зручна у використанні. Дуже часто буває так, що для ноутбуків, що містять укорочені версії пристроїв введення, купують окремо ще цифрову клавіатуру, яка під'єднується за допомогою USB-інтерфейсу.
Інструкція
1
Якщо у вас звичайна повна клавіатура, то для включення Num Pad скористайтеся натисканням клавіші NumLock, яка знаходиться в правому верхньому куті. Зазвичай при включенні робочого режиму загоряється відповідний світлодіод, якщо такий є.
2
Якщо вам потрібно увімкнути знімну цифрову клавіатуру, яка працює через USB, підключіть її до відповідного порту на материнській платі комп'ютера або ноутбука. Виконайте установку драйвера пристрою, якщо такий є в наявності. Якщо ні, скористайтеся майстром установки обладнання в панелі керуванням комп'ютером.
3
Виконайте пошук нових під'єднаних до комп'ютера пристроїв. Знайдіть у списку вашу NumPad клавіатуру, виберіть пункт установки драйвера з інтернету, дозвольте майстру підключитися до мережі і виконайте інсталяцію програмного забезпечення. Зверніть увагу, що далеко не всі клавіатури вимагають для коректної роботи установки драйвера, часом досить простого включення. Тут все може залежати від моделі комп'ютера і встановленої операційної системи, а також від виду самого пристрою введення.
4
Увімкніть пристрій шляхом натиснення відповідної кнопки на корпусі, якщо така є. Якщо ні, то просто натисніть NumLock.
5
Якщо ви хочете включити роботу Num Pad на укороченою клавіатурі, переконайтеся в тому, що це підтримується. Зазвичай в цьому випадку на клавішах праворуч поряд з буквами написані ще і цифри. Запускається цей режим одночасним натисканням Fn + NumLk. При цьому на екрані монітора повинна з'явитися відповідна піктограма.
6
Якщо не допомагає нічого з перерахованого вище, зверніться до сервісного центру, оскільки цілком можливо, що ваша клавіатура пошкоджена. Попередньо перевірте правильність підключення проводів і їх збереження.
Зверніть увагу
Будьте уважні при роботі з кнопками, які виконують системне призначення.
Корисна порада
Користуйтеся цифровою клавіатурою в іграх.