Як додати новий обліковий запис.

Процедура додавання нового облікового запису користувача відноситься до стандартних операцій OS Windows і не вимагає глибоких знань комп'ютера. Виконання даної операції здійснюється стандартними інструментами операційної систем і не передбачає залучення додаткового програмного забезпечення.
Вам знадобиться
  • - адміністративні права.
Інструкція
1
Використовуйте кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Панель управління» для ініціації процедури додавання нового облікового запису користувача.
2
Розкрийте посилання «Адміністрування» подвійним кліком миші і виберіть пункт «Active Directory - користувачі й комп'ютери».
3
Викличте контекстне меню папки, що підлягає додаванню облікового запису, кліком правої кнопки миші і вкажіть команду Створити ».
4
Перейдіть у розділ «Користувач» і введіть значення імені, ініціалів та прізвища обраного користувача у відповідні поля розділу.
5
Вкажіть бажане значення в полі «Повне ім'я» і виберіть бажане ім'я входу користувача в однойменне поле.
6
Вкажіть пункт «суфікс UPN» в спадному меню і виконайте натиснення кнопки «Далі».
7
Виберіть потрібну установку пароля користувача і вкажіть його в полях «Пароль» і «Підтвердження».
8
Визначте необхідні параметри пароля і завершите роботу програми Active Directory.
9
Поверніться до головного меню «Пуск» для виконання альтернативної операції додавання облікового запису користувача. Перейдіть в пункт «Усі програми».
10
Розкрийте посилання «Стандартні» і виберіть пункт «Командний рядок».
11
Викличте контекстне меню вибраного елемента кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Запуск від імені адміністратора».
12
Введіть командуdsadd user имя_пользователя -pwd {пароль | *} і натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердження виконання команди.
Зверніть увагу
Для дотримання вимог безпеки корпорації Microsoft рекомендується проводити операцію додавання нового облікового запису користувача з використанням процедури «запуск від імені адміністратора».
Корисна порада
Проведення деяких з вищеописаних операцій передбачає наявність адміністраторського доступу до ресурсів комп'ютера.