Як мити голову: секрети професійного догляду.

Миття голови - звичайний і звичний з дитинства процес для кожного. Вміють це робити все. Тільки не всі знають, як це робити правильно. А в цьому буденному процесі є свої секрети, які забезпечать вашому волоссю красу і здоров'я навіть без застосування дорогих професійних засобів по догляду за ними.
Інструкція
1
Перед тим, як мити голову, розчешіть волосся м'якою щіткою.
2
Ретельно намочіть волосся. Потримати їх під струменем води потрібно мінімум пару хвилин. Вода для миття голови повинна бути приємною для вас температури. Занадто гаряча, як і занадто прохолодна вода можуть нанести волоссю і шкірі голови істотної шкоди.
3
Невелика кількість шампуню розітріть в руках, потім нанесіть його на волосся, починаючи від верхівки і просуваючись до їх кінчиків. Акуратно і легко помасажуйте голову, охоплюючи весь обсяг. Дуже важливо, щоб шампунь відповідав вашому типу волосся. Використання засобу для волосся іншого типу може сильно зашкодити вашому волоссю і шкірі.
4
Перш, ніж змити шампунь, «розчешіть» волосся пальцями, як гребінцем. Це дозволить вам переконатися, що засіб рівномірно розподілилася по всій довжині волосся. «Розчісувати» волосся пальцями потрібно дуже акуратно, не смикати і не тягнути. Вологе волосся пошкоджуються набагато легше, ніж сухі.
5
Змивати шампунь з волосся потрібно не менше п'яти хвилин. Якщо ви не до кінця змиєте засіб, то волосся буде здаватися тьмяними, а на шкірі голови можуть з'явитися лусочки, схожі на лупу. Крім того, що залишився на шкірі та волоссі шампунь при взаємодії з іншими факторами може викликати роздратування шкіри голови і негативно позначатися на здоров'ї волосся.
6
В кінці процедури фахівці рекомендують обполоснути голову холодною водою. Це поліпшить кровообіг шкіри голови, волосся буде більш гладенькими. Холодне полоскання покращує і ріст волосся.
7
Можна обполоснути волосся відваром трав (наприклад, ромашки, липи, дуба і т.д.). Така процедура зробить ваш колір волосся більш насиченим і яскравим, додасть волоссю блиску і благотворно подіє на шкіру голови.
8
Акуратно промокніть мокре волосся рушником. Не тріть і не смикайте їх, інакше великий ризик їх пошкодити.
9
Обережно розчешіть мокре волосся гребінцем з великими закругленими зубами. Гребінець з дрібними зубами не підійде, тому що може сильно травмувати сплутані при митті волосся. А гострі зуби протипоказані для вологої шкіри голови.